امروز iOS 9 در دسترس قرار خواهد گرفت

0
iOS 9.1 public beta

اپل در ماه سپتامبر قول کار های زیادی داده بود و تا به اینجای کار آنها را عملی کرده است. اولین قدم در ۹ سپتامبر برداشته شد و طی کنفرانس اپل دو آیفون جدید ، آیپد پرو و اپل تی وی معرفی شدند ، اپل گفته بود که این دستگاه ها با iOS 9 عرضه خواهند شد و حال به این گفته عمل نموده است.

امروز ۱۶ سپتامبر برابر با ۲۵ شهریور نسخه ی جدید سیستم عامل iOS عرضه خواهد شد. اصلی ترین و کاربردی ترین امکانی که به اضافه شده است ، امکان استفاده از دو نرم افزار در کنار هم را میدهد. دیگر قابلیت ها مربوط به اطلاعات سرویس حمل و نقل عمومی در نقشه اپل ، بهینه تر شدن مصرف باتری و بهبود هایی در دستیار اپل ، سیری میشود.

در حال حاضر مشخص نیست که این به روز رسانی در چه زمانی انجام خواهد شد. اما بر اساس روال همیشگی اپل ، این به روز رسانی به وقت ایران در ساعات آخر امروز انجام میشود.

اپل هنوز هم قصد دارد از نسل های قدیمی محصولات خود پشتیبانی کند بنا بر این ، تمام محصولاتی که به روز میشود از آیفون ۴ اس و آیپد ۲ و آیپد مینی به بالا خواهند بود. تقریبا اکثر محصولاتی که از iOS استفاده میکنند ، امشب آپدیت iOS 9 را دریافت خواهند کرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.