نسخه بتای سیستم عامل اپل با نام iOS 9.1 در دسترس عموم قرار می گیرد

0
iOS 9.1 public beta

به زودی و در روز آینده نسخه ی جدید سیستم عامل اپل ، iOS 9 منتشر خواهد شد و اکثر دستگاه اپل این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد. در حال حاضر به نظر میرسد که اپل قصد دارد همه چیز را خیلی سریع دنبال کند و به همین خاطر نسخه ی بتای عمومی iOS 9.1 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. این عجله ی اپل هیچ گاه سابقه نداشته ، به طوری که این اولین باری است اپل در این فاصله کم به روز رسانی جدیدی را منتشر میکند.

اپل هم با ارائه نسخه جدید سیستم عامل گوشی هایش ابراز وجود کرد.

به هر حال ، فردا iOS 9 عرضه خواهد شد و کاربران آن میتوانند به روز رسانی را دریافت کنند.اما اگر شما از توسعه دهندگان هستید و یا حتی علاقه مندید که نسخه ی بعدی آن را هم امتحان کنید ابتدا در برنامه بتای شرکت اپل نام نویسی کنید و سپس میتوانید به روز رسانی iOS 9.1 را در آیفون ، آیپد و یا آیپاد تاچ خود دریافت کنید.

شکلک های جالب در iOS 9.1

گفته میشود که iOS 9.1 به طور کلی در برخی از کار ها نسبت به نسخه ی قبلی عملکرد بهتری دارد. iOS 9.1 دارای شکلک های بیشتری میباشد و در کل عملکرد بهتری از iOS 9 دارد. همچنین در آیپد پرو که به تازگی معرفی شده است ،iOS 9.1 دارای ویژگی ها و یا قابلیت هایی برای صفحه کلید و پنسل است.

نظر شما در مورد سیستم عامل جدید اپل چی هست بنظرتون جذابیت اندروید را  میتوان در نسخه جدید سیستم عامل اپل مشاهده کرد ؟

منبع : gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.