معرفی کامیون آینده ی مرسدس

1
Introducing the future of Mercedes trucks

شاید بسیار از ما با خودرو های کار و تجاری سر و کار نداشته باشیم.اما دنیای این خودرو ها بسیار پیچیده تر از خودرو های سواری است. در ظاهر این خودروها بسیار دیر به دیر تغییر میکنند اما اهمیتشان  برای یک خود رو ساز بسیار زیاد است. چرا که مخاطبان این بازار کسانی هستند نه از سر سرگرمی و تفریح بلکه کاملا هوشمندانه و هدفمند اقدام به انتخاب و خرید میکندد.

Introducing the future of Mercedes trucks

در صنعت خود رو های کار و تجاری آپشن ها باید حتما کاربردی باشند و الا ، تنها هزینه نهایی خودرو را بالا برده و آن را از چرخه انتخاب شرکت های حمل و نقل خارج می کنند. همچنین مواردی همچون استهلاک و مصرف سوخت در خود رو های کار و تجاری مقوله ای کاملا جدی است.به همین دلیل کار و تجاری سازان با محافظه کاری فراوان دست به تغییر تکنولوژی می زنند. خودرو-FT 2025 یک کانسبت جدید از مرسدس بنز است.خودرویی که مخفف کلمات فیوچر تراک یاکامیون آینده است.

Introducing the future of Mercedes trucks

رقم ۲۰۲۵هم نشانگر زمان پیشبینی شده برای تولید آن است یعنی سال ۲۰۲۵ .با نگاه اول به طراحی بدنه حس میشود که چراغ خودرو به مانند طراحی سواری های دهه ۸۰ و ۹۰ به صورت متحرک بوده و بیرون میآیند.اما چراغ در این خودرو جزیی از بدنه خودرو است.

Introducing the future of Mercedes trucks

زمانی که چراغ ها خاموش هستند رنگی همخوان با بدنه خود رو دارند.اما زمانی که جریان برق وارد آن ها میشود شروع به نورافشانی می کنند. تکنولوژی استفاده شده در چراغ های خودرواز نوع لیزری است و تا فاصله ی ۳۰۰ متری را می تواند روشن کند.همچنین رنگه چراغ ها بین طیفی از زرد تا بنفش قابل تغییر است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.