ال جی جدیدترین محصولات پنل خورشیدی اش را در Intersolar Europe رونمایی کرد.

1
نمایشگاه Intersolar-Europe-Award - پنل های خورشیدی ال جی

کمپانی ال جی جدیدترین محصولات خود در حوزه پنل های خورشیدی را در نمایشگاه Intersolar Europe رسما رونمایی کرد ، پنل خورشیدی جدید ال جی نسبت به مدل های قبلی اش با استفاده از تکنولوژی Cello Technology بهبود یافته است ، به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ال جی ، این شرکت از سامانه پنلهای خورشیدی خود را در نمایشگاه بین المللی Intersolar Europe که از ۱۰ تا ۱۲ ماه ژوئن در مونیخ آلمان در حال برگزاری است ، رونمایی می نماید. ال جی با محصولات جدید خود از جمله NeON™ 2  در این نمایشگاه حاضر شده است ، ال جی با اضافه کردن تکنولوژی Cello Technology™و پنل LG NeON™ 2 عملکرد جدید با ظرفیت بیشتری نسبت NeON™ را ارائه نموده است.

نمایشگاه Intersolar-Europe-Award - پنل های خورشیدی ال جی - زوم تک

جدیدترین محصول پنل خورشیدی ال جی این بار در نمایشگاه Intersolar Europe

اثربخشی بالای پنل NeON™ 2 باعث شده توان های بالاتری از پنل های خورشیدی ایجاد گردد. توانایی Cello از سیم‌هایی با شکل های دایره ای برای جذب بیشتر تابش خورشیدی می شود. این انرژی جذب شده توسط ۱۲ سیم جداسازی شده و این روش باعث می شود اتلاف انرژی به حداقل برسد.
در NeON™ 2 بهینه شده ، جذب انرژی در هوای آفتابی فوق العاده افزایش یافته ، و حتی قابلیت های دیگری در این پنل های خورشیدی بهینه شده است از جمله این موارد جذب بالای انرژی حتی در هوای ابری نیز می باشد. پنل های نسل قبلی از ماژول های نوع p استفاده می کردند ، این عامل از دوام کمتری برخوردار بود ، اما تکنولوژی جدید NeON™ 2 از ماژول‌ دیگری بنام ویفری نوع n  استفاده  می نماید که دوام و استحکام بیشتری را داراست. کیفیت این پنل های خورشیدی تا حدی مناسب است که گارانتی خدمات این محصول تا ۱۲ سال افزایش یافته است.

ارائه انرژی برق مناسب

محصول جدید ال جی یعنی NeON™ 2 یک گزینه بسیار مناسب برای تولید انرژی برق در خانه های کوچک است که علاقه مندند از فضای بسیار کوچک پشت بامشان به تولید برق بپردازند. پنل های خورشیدی NeON™ 2 که با قدرت ۳۲۰ واتی، با ۲۰ ماژول (۶۰ سلول) انرژی در حدود kWp 4/6 تولید می نمایند.

این در حالی است که پنل های نسل قبلی Mono با قدرت ۲۸۵ واتی نوع p با وضعیت یکسان kWp 7/5 است. پنل خورشیدی بهینه ال‌جی یک گزینه بسیار مناسب برای نصب بر روی پشت بام ها است. همچنین این محصول جدید ال جی توان بسیار بالایی را ارائه می نماید.

مدیر اجرایی بخش انرژی خورشیدی ال جی در نمایشگاه Intersolar Europe اعلام کرد که برخلاف تصور بسیاری از مردم که فکر مینمایند این ابزار برای مرفهین در جامعه می باشد ، اما اینگونه نیست ، این تکنولوژی جدید ال جی برای حل مشکلات پیچیده زیست محیطی بهترین گزینه است.

منبع : روابط عمومی ال جی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

  1. محمد رضا کرامتی لطفا نرم افزار ثبت سفارش پنل های خورشیدی را که به طور اتوماتیک برآورد هزینه میکند را برایم بفرستید

    لطفا نرم افزا ثبت سفارش پنل های خورشیدی را که بطور اتوماتیک برآورد هزینه میکند را برایم بفرستید

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.