اندروید نسخه ی ۶.۰.۱ برای Samsung Galaxy Note 4 منتشر شد

0
آغاز انتشار اندروید 6.0.1 برای گلکسی نوت 4

آخرین نسخه ی سیستم عامل اندروید و یا نسخه ی ۶.۰.۱ هم اکنون برای بسیاری از گجت ها در دسترس می باشد ، شرکت سامسونگ نیز چند ماهی است که در حال انتشار این سیستم عامل برای گجت های خود می باشد.

این اقدام سامسونگ که با انتشار اندروید مارشملو برای گوشی های گلکسی اس ۶ و نیز گلکسی اس ۶ اج آغاز شد امروز به گلکسی نوت ۴ رسیده است.

اپراتور اسپرینت Galaxy Note 4 هایی را که تحت پوشش خود بودند را به آخرین نسخه ی اندروید مجهز نمود و ۲ روز پیش هم اپراتور مخابراتی Sport به این قافله پیوست و دیروز شرکت سامسونگ تمامی نسخه های آنلاک این گوشی را به لیست دارندگان اندروید ۶.۰.۱ اضافه نموده است.

به تازگی شایعات راجع به Glalaxy Note 6 جان تازه ای گرفته اند و هر روز خبر جدیدی درباره ی قابلیت های این گوشی در فضای مجازی منتشر می شود ، این امر ممکن است تا باعث دلسردی دارندگان نسخه ی سال ۲۰۱۴ این سری از گوشی های سامسونگ و یا گلکسی نوت ۴ گردد ، اما وقتی سامسونگ انتشار اندروید ۶.۰.۱ را برای گلکسی نوت ۴ آغاز نمود دارندگان این گجت شانس این را پیدا کردند تا با به روز رسانی گوشی خود از آخرین امکانات اندروید بهره مند شوند و شاید چندسال دیگر هم با گوشی خود بسازند.

از مهمترین ویژگی های آخرین نسخه ی سیستم عامل اندروید می توان به ویژگی Doze که باعث افزایش طول عمر باتری خواهد شد ، ویژگی های جدید Google Now و رابط کاربری فوق العاده جذاب سامسونگ بر روی این سیستم عامل اشاره نمود در کنار این به سیستم عامل اندورید ۶.۰.۱ ، ۲۰۰ عدد Emoji زیبا اضافه شده است و در کل باید گفت که اندروید ۶.۰.۱ هواداران بسیاری را در بین دوست داران این سیتم عامل پیدا کرده است.

به هر حال با شروع پروسه ی انتشار اندروید ۶.۰.۱ برای گلکسی نوت ۴ دارندگان این گوشی می توانند در آینده ی نزدیک انتظار به روز رسانی دستگاه خود به این سیستم عامل محبوب را داشته باشند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.