عضویت در کانال تلگرام زوم تک

تبدیل لحظات جالب شما به فیلم کوتاه توسط واین

۰

اپ شو : فیلم ۶ ثانیه ای شما بهتر میشود. اگر فرض کنیم که شما طرفدار واین هستید( چه کسی دوست ندارد که لحظات جالب و خنده دار را به یک فیلم کوتاه تبدیل کند؟) ، پس توییتر کار شما را برای استفاده از امکانات راحت تر کرده است. آنهایی که با پلت فرم آشنایی ندارند، یا کسانی که دوستان زیادی در این برنامه ندارند ممکن است در استفاده از برنامه دچار مشکل شوند.

واین ابزاری بسیار فوق العاده برای اشتراک گذاری لحظات شما

توییتر با اضافه کردن دوستان پیشنهادی این مشکل را حل کرده. فقط روی آیکون یافتن اشخاص در بالا سمت چپ برنامه بزنید. همچنین پیشنهاداتی از کسانی که ممکن است ارزش فالو کردن را داشته باشند میبینید. البته شما همچنان با گشتن در لیست مخاتبان گوشی و توییتر خود به جستجوی افراد بپردازید.

اگر میخواهید به امید این که دنبال کنندگان زیادی برای خود داشته باشید میخواهید شروع به گرفتن ویدیو های بهتر بکنید میتوانید باز هم از توییتر کمک بگیرید. آپدیت جالب توجه دیگر در لیست امروز پشتیبانی از آپلود با فرمت اچ دی در واین است. برای تصویر برداری و آپلود اچ دی فقط کافی ست روی آیکون تنظیمات رفته و بخش محتویات خود رفته گذینه های موجود برای افزایش کیفیت ویدیو های واین را ببنید. اگر نگران تمام شدن ترافیکتان هستیت فقط خاموشش کنید. توییتر در مارچ شروع به پشتیبانی ویدیو های با کیفیت تر واین کرد که کیفیت واین را از ۴۸۰ به ۷۲۰ تغییر داد. ا

این کمپانی همچنین قبلیت جستجو جدیدی را ماه گذشته ارائه داد. در گذشته جستجو فقط بر مبنای هشتگ و کاربران انجام میشد که پیدا کردن محتویات خاص را مشکل میکرد اما حالا دقیقا همانطوری است که از یک برنامه یا سایت معمولی انتظار میرود.عبارتی را وارد کنید و یک لیست از کلیپ هایی که یا مرتبط یا در حوضه جستجوی شما بسیار پر بازدید هستند را پیدا میکنید. این آپدیت پس از این که واین مجبور به حذف یک تبلیغ خوش آب و رنگ بعد از این که یک سازمان بیماری صرع آن را یک خطر برای سلامتی معرفی کرد، شد، اتفاق افتاد.

منبع : pcmag.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...