مراحل طراحی لوگوی جدید اینستاگرام + ویدئو

0
Instagram

اپلیکیشن اندرویدی اینستاگرام یکی از پر طرفدارترین اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند است که امروزه بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند هر کدام یک اکانت در اینستاگرام دارند . این شبکه اجتماعی عکس پس از گوشه گیر شدن فیسبوک از بین کاربران اینترنتی ، اینستاگرام توسط شرکت فیسبوک در آوریل ۲۰۱۲ خریداری شد .

رشد بیش از حد این شبکه اجتماعی تا جایی پیشرفت که رشد فیسبوک با آن غیر قابل مقایسه بود . در این شبکه اجتماعی جدید همه چیز خلاصه شده بود . انتشار عکس و ویدئو ! با گذر زمان که طبع کاربران اینترنتی تغییر کرد . استفاده از ویدئو و عکس در بین کاربران اینترنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار شد . از این رو طبیعی بود که استقبال از همچین شبکه اجتماعی بسیار بیشتر از شبکه های اجتماعی سنتی باشد .

این اپلیکیشن پر طرفدار در روز های گذشته لوگوی خود را تغییر داده است . تغییر لوگوی شرکت های بزرگی چون اینستاگرام همیشه با تفکرات و پیچیدگی های بسیار زیادی همراه است . اما ان تغییرات در اینستاگرام مقداری ساده و جالب تر بوده است . در روز های اخیر ویدئویی از نحوه طراحی لوگوی جدید اینستاگرام در دنیای اینترنت منتشر شده است که در شوی زیر این ویدئو را خواهیم دید . با زوم تک همراه باشید تا نحوه طراحی لوگوی جدید اینستاگرام را ببینید.

همانطور که ویدئوی بالا را مشاهده کردید ، مراحل ساخت لوگوی جدید اینستاگرام از ابتدای طراحی تا انتها بصورت کامل ارائه شده است .نظر شما در مورد طراحی لوگوی جدید اینستاگرام چی هست ؟ منتظر نظرات شما عزیزان هستیم .

مقالات مرتبط :

نصب اینستاگرام به کامپیوتر خانگی و لپ تاپ

آموزش اینستاگرام

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.