وقتی اسکنر اثر انگشت گوشی ها گول می خورند !

0
اسکنر اثر نگشت گوشی گول خورد

تیمی از دانشجویان دانشگاه ایالتی میشیگان موفق شده اند تا با استفاده از یک پرینتر جوهر افشان اسکنر اثر انگشت گوشی ها را دور بزنند.

گویا راهی برای گول زدن گوشی هایی که از اسکن اثر انگشت کاربر برای قفل گذاری استفاده می کنند وجود دارد،با استفاده از یک پرینتر جوهر افشان،و جوهر مخصوصی به نام The Ink که توسط شرکت AgIC ساخته می شود و نیز کاغذی که که کدکان از آن برای انجام کاردستی هاشان استفاده می کنند و نیز آن هم تولید شرکت AgIC می باشد،خواهید توانست تا اسکنر اثر انگشت گوشی را گول بزنید.

یکی از کلیدی ترین مراحل انجام این فرایند مرحله ی اثر انگشت اصلی می باشد شما باید اثر انگشت وی را داشته باشید،باید از اثر انگشت وی که با جوهر روی کاغذ زده شده عکسی با کیفیت بالا تهیه کرده و در مرحله ی بعد عکس را اسکن کرده و به کامپیوتر خود بدهید سپس آن را روی کاغذ مخصوص براق و با استفاده از جوهر مخصوص که در ابتدای این نوشتار گفتیم چاپ نمایید،دقت کنید که در تنظیمات چاپ دقت پیکسلی را روی ۲۰۰ dpi بگذارید تا سایز چاپ آن با سایز انگشت کاربر مورد نظر یکسان شود. نمونه ی چاپ شده را روی سنسور اثر انگشت یک گوشی هوشمند قرار دهید و خواهید دید که این سنسور چقدر ساده گول می خورد.

با استفاده از این روش گوشی هایی چون Honnor 7 و یا گلکسی اس ۶ سامسونگ گول خورده اند و همه ی گوشی هایی که از این سیستم استفاده کرده اند نیز گول خواهند خورد،این حقه اولین بار توسط دانشجویان دانشگاه ایالتی میشیگان کشف شده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.