هواوی پی ۸ لایت به اندورید ۵.۱ آبنبات چوبی به روز شد

0
هواوی پی 8 لایت به اندورید 5.1 آبنبات چوبی به روز شد

هواوی در کمال ناباوری ، هنگام عرضه ی گوشی پرچمدار پی ۸ لایت آن را با اندورید ورژن ۴.۴.۴ کیت کت عرضه نمود. در آن زمان این موضوع با نارضایتی کاربران همراه شد اما مشخص بود که ابن گوشی با سخت افزاری اینچنینd به زودی آپدیت خواهد. اکنون نیز این اتفاق رخ داده و کمپانی هواوی اندروید ۵.۱ آبنبات چوبی را برای گوشی پی ۸ لایت عرضه کرد.

همانطور که گفتیم کمپانی هواوی به منظور همگام سازی گوشی پی ۸ لایت با بازار آن را به نسخه ۵.۱ ابنبات چوبی آپدیت کرده است و هم اکنون این آپدیت عرضه شده و کاربرانی که از نسخه ی آنلاک شده این گوشی استفاده میکنند میتوانند این آپدیت را دانلود و نصب نمایند.

در بخش پشتیبانی سایت رسمی هواوی که برای کاربران قرار داده شده است ، توضیحات و جزئیات کامل در مورد این موضوع ارائه شده است. به گونه ای که هواوی در آن روند نصب فایل مورد نظر را ارائه نموده است و برای کسانی که از آپدیت به اندروید ۵.۱ راضی نیستند راهی را آموزش داده تا بتوانند به ورژن قبلی یعنی کیت کت بازگردند.

جالب است بدانید که اعلام شده طی انجام فرایند به روز رسانی تمامی اطلاعاتی کاربر که در گوشی وجود دارند پاک خواهد شد. به همین دلیل ، برای حفظ احتیاط بهتر است که نسخه ی پشتیبانی از تمامی اطلاعات دستگاه خود تهیه کنید.

نسخه ی جدید اندروید یعنی ۵.۱ آبنبات چوبی برای مدل ALE-L04 هواوی پی ۸ لایت عرضه شده است. لازم به ذکر است که وجود کارت حافظه جانبی طی عمل به روز رسانی ضروری میباشد . همچنین برای انجام به روز رسانی به حداقل ۴ گیگابایت حافظه خالی نیاز است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : androidcentral

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.