گوگل مسئولیت ساخت گوشی های نکسوس را برای ۳ سال به اچ تی سی محول کرد

0
همکاری گوگل و اچ تی سی به منظور ساخت گوشی های سری نکسوس

شایعات زیادی حول محور گوشی های سری نکسوس گوگل وجود دارند،همیشه شایعاتی وجود داشته اند که از قصد گوگل مبنی بر متوقف کردن خط تولید گوشی های سری نکسوس خبر می دادند،عده ی دیگری نیز می گفتند که گوگل خودش دست به کار می شود و بدون همکاری با شرکت دیگری شروع به ساخت گوشی های سری نکسوس می نماید و در آخرین مرحله از شایعات خبر می رسد که شرکت تیوانی HTC مسئولین ساخت گوشی های سری نکسوس در سال جاری را بر عهده دارد.

در حال حاضر علاوه بر نظریه ی ساخت دو گوشی سری نکسوس با سایز های ۵ و ۵.۵ اینچی توسط شرکت اچ تی سی در سال جاری،خبرهایی می رسد که نشان می دهد اچتی سی و گوگل قصد همکاری بلند مدتی را در خصوص تولید کوشی های سری نکسوس در سر دارند،البته در این گزارش موضوع همکاری گوگل و اچ تی سی فقط و فقط بر سر ساخت گوشی های نکسوس عنوان شده و صحبتی از تبلت نیست که در نتیجه همکاری در مورد ساخت تبلت های شرکت گوگل با شرکت دیگری غیر از اچ تی سی انجام خواهد شد.

البته این گزارش ممکن است دو معنی دیگر را نیز در خود جای داده باشد،اول اینکه شاید اصلا گوگل قصد ساخت تبلت های سری نکسوس را کنار گذاشته و دیگر اینکه ممکن است گوگل خودش مستقلا برای ساخت این محصولات از سری نکسوس اقدام نماید.گفتنی است که بازار تبلت تا به حاب سود چشمگیری را به شرکت گوگل نرسانده است و این شرکت تا به حال فقط تبلت Pixel C را به بازار عرضه کرده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.