گوشی اچ تی سی وان مینی ۲ حق آپدیت به اندروید ۵ را نخواهد داشت.

0
آپدیت اندروید HTC One mini 2 will not be updated

گوشی اچ تی سی وان مینی ۲ حق آپدیت به اندروید ۵ را نخواهد داشت. : براساس خبر امروز در رسانه های خبری منتشر شد این گوشی هوشمند نسخه اندروید ۵ را دریافت نخواهد کرد. این خبر با اعلام یک مسئول اچ تی سی در پاسخ یک کاربر در توییتر این گوشی هوشمند اعلام شد . این خبر در حالی منتشر شد که اچ تی سی وان مینی ۲ قرار بود یک نسخه کامپکت از اچ تی سی وان ام ۸ باشد ، این گوشی هوشمند قرار بود با یک صفحه نمایش ۴.۵ اینچی Super LCD 2 screen با رزولیشن ۷۲۰×۱۲۸۰ ارائه شود ، شایان ذکر است این گوشی هوشمند با رم ۱ گیگابایتی و پردازنده Snapdragon 400 ارائه شده است.

آپدیت اندرویدی HTC One Mini 2 به اندروید ۵ انجام نخواهد شد

آپدیت اندروید

با انتشار خبر عدم پشتیبانی گوشی اچ تی سی وان مینی ۲ از اندروید ۵ در حساب توییتر اچ تی سی ، بسیاری از کاربران این گوشی از این خبر بهت زده شدند ، ارتقای سیستم عامل در گوشی های هوشمند همیشه با ذوق کاربران روبرو می شود که اچ تی سی این ذوق را از کاربران وان مینی ۲ گرفت.

آپدیت اندروید اچ تی سی وان ام ۷ به اندروید ۵

پس از این خبر اچ تی سی در توییتر خود اعلام کرد که گوشی اچ تی سی وان ام ۷ که نزدیک به یکسال و نیم اخیر ارائه شده است از سیستم عامل اندروید ۵.۱ برای ارتقا برخوردار خواهد بود. این در حالی است که پس از دوسال از رونمایی این گوشی آپدیت آن به نسخه جدید مقداری غیر ممکن به نظر میرسید.

این اتفاق در سال ۲۰۱۱ هم برای گوشی هوشمند اچ تی سی دیزایر افتاد و اچ تی سی در این سال اندروید این گوشی را به جدید ۲.۳ ارتقا نداد ، اما با توجه به انتقاد کاربران اچ تی سی دوباره در ارتقای سیستم عامل این گوشی تجدید نظر کرد.

شاید در هفته های آینده تصمیم اچ تی سی بر آپدیت اندروید اچ تی سی وان مینی ۲ تغییر کند و اندروید آن را به نسخه محبوب لالی پاپ ارتقا دهد.

منبع : فون ارنا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.