چطور بدانید که تازه‌ترین کد امنیتی اندروید را دارید؟

0
اندروید باگ

به روزرسانی نرم‌افزار همیشه تضمین نمی‌کند که با سرعت امنیتی حرکت کنید. اینجا نگاهی به آن می‌اندازیم.
گوگل کارهای مهمی را این اواخر برای این که تلاش های آینده وی برای امنیت اندروید روشن‌ گردد، انجام داده است.
یک معیار عملی و مشخص وجود دارد که شما می‌توانید خودتان سطح امنیتی اندروید را بر روی هر یک از ابزارهای دارای اندورید ۶ و جدیدتر کنترل کنید. هر ماه، گوگل یک کد برنامه‌ریزی برای برطرف ساختن تازه‌ترین مشکلات امنیتی ارائه می‌کند. ابزارهای دارای اتصال این را بلافاصله دریافت می‌کنند و سپس این بستگی به دیگر تولیدکنندگان دارد تا به همراه برنامه کامپیوتری، این کد را برای دستگاه‌های خودشان تأیید و آن را عرضه کنند.
برای اینکه این وضعیت را بر روی تلفن هوشمند و یا تبلت خودتان تشخیص دهید به بخش تنظیمات< سیستم< درباره دستگاه بروید (این شیوه ممکن است تاحدودی بر اساس سازنده و یا رابط آنها متفاوت می‌باشد).

سطح کدگذاری امنیتی اندروید به شما خواهد گفت که چطور دستگاه خودتان را با تازه‌ترین مشکلات گوگل به روزرسانی کنید.
شما جمله‌ای را خواهید دید که می‌گوید: «سطح کدگذاری امنیتی اندروید». این تاریخ و ماه دقیق را نشان خواهد داد که گوگل این کد را ارائه کرده است، حتی اگر که این کد در زمانی دیگر دریافت شده باشد. اگر که یک ماه زودتر آن را ببینید، می‌توانید همیشه برای به روزرسانی آن را کنترل کرده اما معمولا فقط باید منتظر بمانید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.