عضویت در کانال تلگرام زوم تک

چگونه اندازه متن را به صورت پیش فرض در کروم اندروید تغییر دهیم ؟

۰

کروم یک مرورگر برای اندورید است که مانند بسیار از نرم افزار های مشابه مقدار زیادی بسته ها و ویژگی های مفیدی را ارائه میدهد. یکی از این ویژگی ها تغییر دادن اندازه ی متن است که بصورت پیش فرض در هنگام مرور صفحات وب اندازه ی متن کوچک باشد یا بزرگ.

چگونه اندازه متن را به صورت پیش فرض در کروم تغییر دهیم ؟

البته ، شما میتونید برای بزرگتر کردن نوشته ها بر روی نوشته زوم کنید و یا با دوبار ضربه زدن بر روی صفحه چنین کاری را انجام دهید.اما آیا ترجیح نمیدهید که این نوشته ها خودشان به شکل پیش فرض بزرگتر و یا کوچک تر بودند و همیشه به آن اندازه ی بودند که شما میخواهید؟

– برای تغییر دادن اندازه ی متن بر روی نرم افزار کروم اندروید ، ابتدا باید نرم افزار را باز کنید و وارد نرم افزار کروم شوید.هنگامی که کروم باز است شما باید به دکمه منویی بروید که در بالا سمت راست وجود دارد.

– این نوار را کمی پایین و بالا کنید و وقتی که settings را در گزینه های موجود یافتید وارد آن شوید.

– وقتی وارد settings شدید باز هم در آن زبانه ، به دنبال دکمه ای با نام Accessibility بگردید و بر روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات مخصوص آن بشوید.

– اگر این مراحل را انجام داده باشد . همانطور که میبینید یک ابزاری در آن وجود دارد برای کم و زیاد کردن اندازه فونت شما. در زیر آن هم متنی به عنوان مثال وجود دارد تا تغییرات ایجاد شده را مشاهده کنید. تنظیمات خود را انجام دهید و پس از اتمام کارتان از وبگردی لذت ببرید !

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.