چگونه اندازه متن را به صورت پیش فرض در کروم اندروید تغییر دهیم ؟

0
چگونه اندازه متن را به صورت پیش فرض در کروم تغییر دهیم ؟

کروم یک مرورگر برای اندورید است که مانند بسیار از نرم افزار های مشابه مقدار زیادی بسته ها و ویژگی های مفیدی را ارائه میدهد. یکی از این ویژگی ها تغییر دادن اندازه ی متن است که بصورت پیش فرض در هنگام مرور صفحات وب اندازه ی متن کوچک باشد یا بزرگ.

چگونه اندازه متن را به صورت پیش فرض در کروم تغییر دهیم ؟

البته ، شما میتونید برای بزرگتر کردن نوشته ها بر روی نوشته زوم کنید و یا با دوبار ضربه زدن بر روی صفحه چنین کاری را انجام دهید.اما آیا ترجیح نمیدهید که این نوشته ها خودشان به شکل پیش فرض بزرگتر و یا کوچک تر بودند و همیشه به آن اندازه ی بودند که شما میخواهید؟

– برای تغییر دادن اندازه ی متن بر روی نرم افزار کروم اندروید ، ابتدا باید نرم افزار را باز کنید و وارد نرم افزار کروم شوید.هنگامی که کروم باز است شما باید به دکمه منویی بروید که در بالا سمت راست وجود دارد.

– این نوار را کمی پایین و بالا کنید و وقتی که settings را در گزینه های موجود یافتید وارد آن شوید.

– وقتی وارد settings شدید باز هم در آن زبانه ، به دنبال دکمه ای با نام Accessibility بگردید و بر روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات مخصوص آن بشوید.

– اگر این مراحل را انجام داده باشد . همانطور که میبینید یک ابزاری در آن وجود دارد برای کم و زیاد کردن اندازه فونت شما. در زیر آن هم متنی به عنوان مثال وجود دارد تا تغییرات ایجاد شده را مشاهده کنید. تنظیمات خود را انجام دهید و پس از اتمام کارتان از وبگردی لذت ببرید !

 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.