طراحی سایت اینتن

به کمک این نرم افزار لینک های اینترنتی را در گوشی کوتاه کنید

3 نظر امین بخشوده
به کمک این نرم افزار لینک های اینترنتی را در گوشی کوتاه کنید
به این پست امتیاز دهید

لینک های اینترنتی معمولا دارای آدرس های طولانی می باشند مخصوصا اگر پیوند این لینک ها فارسی باشد بعد از کپی کردن به یک سری اعداد انگلیسی نا مفهوم تبدیل می شوند. اگر از گوشی های اندرویدی استفاده میکنید این کار بسیار راحت تر از کامپیوتر می باشد و می توانید هر جا لینک ها را کوتاه کنید و به اشتراک بگذارید.

نرم افزاری که می خواهم در اینجا معرفی کنم اپلیکیشن Short Paste می باشد که با دادن آدرس اینترنتی دلخواه شما ، آن را به لینک کوتاهی تبدیل می کند که می توانید از این لینک کوتاه در ایمیل، نامه ها، پرونده های الکترونیکی و شبکه های اجتماعی نیز استفاده کنید.

تصور کنید که میخواهید لینک های زیادی را در یک پیامک برای یکی از دوستان ارسال کنید در حقیقت ممکن است پیام شما چندین برابر شود و هزینه زیادی برای شما بدست آید اما به کمک این نرم افزار می توانید لینک ها را در چند حرف کوچک خلاصه کنید و سپس بفرستید.

ShortPaste

این برنامه در سیستم عامل اندروید قابل اجرا است و به صورت اتوماتیک با کپی کردن لینک، در نرم افزار وارد می شود و میتوانید سایر عملیات ها را آنجا انجام دهید. برای این کار ابتدا این برنامه را از اینجا دانلود کنید.

بعد از نصب برنامه را اجرا کنید. سپس از پایین برنامه شما می توانید یکی از سرویس های کوتاه کننده لینک یعنی goo.gl یا bit.ly را انتخاب کنید. سپس به مرورگر خودتان بروید و آدرس مورد نظر را کپی کنید و سپس به برنامه بروید و در آرشیو این اپلیکیشن می توانید آدرس کوتاه شده را مشاهده کنید.

منبع : زوم تک

3 پاسخ برای “به کمک این نرم افزار لینک های اینترنتی را در گوشی کوتاه کنید”

  1. ابوالقاسم رخشانی گفت:

    یک مشکل که داره برای لینک ها عنوان نمی توان گذاشت تا بعد ها راحت تر بتوان به لینک مورد نظر دسترسی داشت.

  2. ابوالقاسم درخشانی گفت:

    مربوط به زوم تک هست در صفحه اول سایت گذاشته بشه بهتر است، امکان به این خوبی هست اونوقت باید اینطور معرفی بشه

  3. هادی شریفی گفت:

    میتونید از سایت کوتاه کننده لینک زوم تک هم استفاده کنید آدرس اینترنتی http://www.mwow.in

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.