چگونه با Samsung Galaxy Note5 از صفحه عکس بگیریم ( اسکرین شات )

0
چگونه با Samsung Galaxy Note5 از صفحه عکس بگیریم ( اسکرین شات )

اگر تا به حال خواسته باشید از یک صفحه ی پیمایشی عکس بگیرید حتما با این محدودیت مواجه شده اید که دستگاه های اندرویدی تنها قادر به گرفتن یک اسکرین شات از چیزی هستند که روی صفحه نمایان است. همین محدودیت در برنامه ها نیز صدق می کند.

اگر شما گوشی Samsung Galaxy Note 5 دارید، دیگر نیازی نیست نگران این موضوع باشید چون این گوشی دارای گزینه ای مخصوص این کار است.

برای گرفتن یک عکس از صفحه ی پیمایشی گوشیتان این کار ها را باید انجام دهید:

قدم ۱. به صفحه وب و یا برنامه ی پیمایشی که می خواهید از آن عکس بگیرید بروید.

قدم ۲. قلم S Pen خود را در بیاورید. شما به آن برای عملیات به آن نیاز خواهید داشت.

قدم ۳. برای راه اندازی Air Command با قلم خود روی صفحه بکشید و بعد گزینه ی Screen Write را انتخاب کنید.

قدم ۴. بعد از این که صفحه نمایش فلش خود، که این کار باعث می شود شما متوجه شوید که از صفحه عکس گرفته شده است، گزینه ی Scroll capture در گوشه ی سمت چپ پایین را انتخاب کنید. با این کار صفحه کمی پایین می رود.

قدم ۵. در این زمان، شما می توانید خودتان صفحه را به هر میزانی که می خواهید جا به جا کنید. این کار را با استفاده از گزینه ی Capture more می توانید انجام دهید. و یا این که می توانید با انتخاب گزینه ی پایان ( Done ) به کار پایان دهید.

قدم ۶. زمانی که از تمام آن چیزی که می خواستید عکس گرفتید، حالا سه گزینه پیش روی شما قرار می گیرد که باید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. این گزینه ها به اشتراک گذاری (Share)، ذخیره در گالری (Save in Gallery  ) و یا ذخیره در آلبوم (Save in Scrapbook ) هستند که می توانید هر کدام را بر اساس نیازتان انتخاب کنید.

نکته: زمانی که شما می خواهید S Pen را سر جایش بگذارید، مطمئن شوید که در جهت درست آن را وارد می کنید، وارد کردن قلم در جهت اشتباه و یا تلاش برای خارج کردن آن با زور می تواند برای همیشه به گوشیتان آسیب بزند.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.