چگونه شارژر باتری گوشی در عرض ۱۲۰ ثانیه شارژ خواهد شد؟

16

چگونه شارژر باتری گوشی در عرض ۱۲۰ ثانیه شارژ خواهد شد؟ اغلب شما کاربران عزیز از گوشی های هوشمند یا غیر هوشمند استفاده می نمایید اگر گوشی تان هوشمند و با یک صفحه نمایش بزرگ باشد. مطمئنا شارژ باتری یک معضل بزرگ برای شما است. چرا که اندازه بزرگ صفحه نمایش ، پردازنده چند هسته ای ، استفاده از اپلیکیشن های مختلف باعث می شود در ساعات بسیاری کمی شارژ گوشی شما تمام شود.

تازه این اول راه مشکل شماست ، شارژ باتری گوشی موبایل ! بسیاری از گوشی های هوشمند امروزی که تا قبل از سال ۲۰۱۳ ارائه و رونمایی شده است ، شارژشان مقداری زمان بر است . این مشکلی است که محققان و مهندسان سنگاپوری برایش راهکاری جالب را ارائه نموده اند. این تکنولوژی ارائه شده توسط محققان قادر است در عرض ۱۲۰ ثانیه ۷۰ درصد باتری گوشی شما را شارژ نماید. این یعنی یک تکنولوژی فوق العاده برای حل یکی از مشکلات شما.

شارژر باتری

میدونید این مورد کی خودش رو نشون میده ؟ وقتی شما در یک مسافرت کاری در صف شارژ گوشیتون در راه آهن یا ترمینال هستید. یا اینکه شما در یک مسافرت عجله ای نمیتونید وقت بگذارید و گوشیتون رو شارژ نمایید. در این مواقع این شارژر فوق العاده، به نجات شما خواهد آمد.

مهندسان طراح این شارژر معتقدند که به کمک این شارژر می توانند انقلابی در دنیای تکنولوژی گوشی های هوشمند ایجاد نمایند. براساس پیش بینی این مهندسان شارژ گوشی ها تنها در ۱۵ دقیقه امکان پذیر خواهد بود.

جالب اینجاست این کارشناسان در مصاحبه خبری خود گفتند این قابلیت می تواند در اتومبیل های الکترونیکی هم قابل اجراست. در کل این اختراع سنگاپوری ها می تواند یک تحول شگرف در دنیای تکنولوژی باشد. نظر شما چی هست؟

براساس تحقیقات انجام گرفته محققان در این باتری به جای استفاده از یون لیتیوم از دی اکسید تیتانیوم که یک ماده شیمیایی ارزان ، بی‌خطر و همینطور فراوان در کره زمین است استفاده کرده‌اند. احتمالا نسخه تجاری این تکنولوژی تا ۲ سال آینده وارد بازار خواهد شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

16 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.