هوندای CR-V برای بلندی های شهر

0
هوندای CR-V برای بلندی های شهر

شرکت هوندا که دیگر نیاز به معرفی ندارد.هوندا از شاخص ترین شرکت ها در ایران و جهان است و خودرو های بسیاری مطلوبی هم تولید میکند و در آینده هم نیز چنین خواهد کرد. طرفداران  شرکت هوندا اغلب ساکن  آمریکا هستند. این شرکت خودرو های کراس اوور بسیار موفقی داشته برای مثال هوندای CR-V که در سال ۲۰۱۴ از بهترین کراس اورر ها بود و در همان آمریکا که ذکر کرده بودیم فروش خیره کننده را بر جای گذاشت.

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

شرکت هوندا موتورز رسما خودوری جدیدش را معرفی کرد. شرکت هوندا باز هم کراس اورر ارائه کرد که انتظار میرود این خودرو هم به خوبی CR-V  2014 باشد. خودرویی که هوندا معرفی نموده است CR-V مدل ۲۰۱۵ است.در این مدل تغییراتی هم به وجود آمده است برای مثال ظاهری تهاجمی تر و به مراتب خشن تر نسبت به مدل قبلی خود گرفته است این کار با استفاده از چراغ هایی با لبه باریک و فرو رفته در کاسه چراغ ، شکل گرفته و این ویژگی ها خصوصیت تهاجمی آن را تقویت میکند.

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

با این حال وجه غالب طراحی جلو در این خودرو زه های کرومی هستند. که با این کار کمی از جلوه ی لوکس بودن هم به آن داده اند.از لحاظ موتوری هم این خودوری کراس اوور نسبت به مدل قبلی خود فعلا تنوی نداشته است و همانند مدل CR-V 2014 تنها با یک مدل با موتور ۲۴۰۰ سی سی عرضه میشود.این مدل با حجم موتوری که ذکر شد توانایی تولید ۱۸۵ اسب بخار قدرت و ۲۲۱ نیوتن متر گشتاور برای این کراس اورر هوندا را دارد.

هوندای CR-V برای بلندی های شهر

مدل های کراس اورر بسیار محبوب شده اند تویوتا هم کراس اورر جدیدی معرفی کرده است پس با این حال این خودرو بی رقیب نیست.فروش این خودروی هوندا از ماه آینده ی میلادی در بازار های آمریکا به صورت رسمی عرضه خواهد شد و سپس به سراسر جهان ادامه پیدا خواهد کرد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.