هوندا رکورد جهانی صرفه جویی در مصرف سوخت را شکست

0
هوندا رکورد جهانی صرفه جویی در مصرف سوخت را شکست

هوندا توانست رکورد جدیدی را کتاب گنیس به ثبت برساند. این شرکت توانسط با رانندگی در اروپا از طریق ۲۴ کشوری که در برنامه ای این شرکت تعیین شده بود ۸۳۸۷ مایل معادل  13497 با خودرویش حرکت کند. هوندا موفق شده است به طور متوسط در هر۱۰۰.۳۱ مایل در هر گالن را به ثبت برساند.

هوندا رکورد جهانی صرفه جویی در سوخت را شکست

این خودرو توانسته سفر خود را از ۱ ژوئن از Aalst بلژیک آغاز کرده و از ۲۴ کشور سفر کرده و در ۲۴ ژوئن به نقطه شروع خود برسد. تیم سفر حماسی خود را از Aalst بلژیک در روز دوشنه ۱ ژوئن آغاز کرده و پس از مرور این قاره در جهت موافق با عقربه های ساعت در روز پنجشنه ۲۵ ژوئن به محل حرکت خود برسد. این سفر با ثبت آمار و ارقام باور نکردنی همراه بوده و بیش از ۷۴.۳mpg و یا بیش از ۲۵% نسبت به دیگر خودرو ها در مصرف سوخت صرفه جویی داشته است.

Fergal McGrath در این باره میگوید« این کار بسیار دشوار بود اما ما واقعا از آن لذت بردیم. و بعد از این همه کار سخت توانستیم خودرویی تولید کنیم که بتواند رکوردهای جهانی گینس را جابجا کند که این عمل بسیار ارزشمند است. این یک تلاش بسیار بزرگ بود و من میخواهم از تمام افراد درگیر در این کار و تمام کسانی که به ما تعهد داشتند و از ما حمایت کردند تشکر کنم. من و همکارم Julian  پس از صرف زمان زیادی پشت فرمان اکنون بسیار خوشحال هستیم که به پشت میزمان باز گشتیم!»  هرلیتر ۱۰۰km و هر مایل یک گالن محاسبه شده است و عنوان رسمی رکورد جهانی گینس برای پیمودن ۲۴ کشور اتحادیه اروپا با کمترین مصرف سوخت به نام آنها ثبت شد.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.