موتور سیکلت های برقی ! محصولی جدید از Harley Davidson

0
موتور سیکلت های برقی ! محصولی جدید از Harley Davidson

همه ی علاقه مندان موتور سیکلت ها شرکت Harley Davidson را به خوبی می شناسند ، در واقع اکثر علاقه مندان نه تنها به راندن چند دقیقه ای یک موتور سیکلت Harley Davidson راضی هستند ، بلکه خیلی از آنها تنها می خواهند عکسی با یک موتور هارلی بگیرند.

وقتی نام هارلی دیویدسون به گوش افراد می خورد اولین چیزی که آنها تصویر سازی می کنند یک موتور سیکلت چنصد اسب بخاری با صدای مهیب و گوشنواز اگزوز است ، اما شاید این مسئله در چند سال آینده تغییر کند ، در سال ۲۰۱۴ این شرکت مشهور طرحی مفهومی از یک موتور سیکلت برقی ارائه کرد که چندان مورد توجه قرار نگرفت و بیشترین دلیل آن هم این بود که کاربران بنزین را جزوی جدا نشدنی از نام هارلی دیویدسون می دانند ، اما این شرکت آمریکایی هدف هایی را در ادامه ی طرح مفهومی LiveWire ( موتور سیکلت برقی این شرکت در سال ۲۰۱۴ ) دنبال کرده است و گویا مصمم است تا رویه ی خود را تغییر دهد.

آقای شان کامینگ در مصاحبه با نشریه ی Milwaukee خاطر نشان کرد که شرکت تحت مدیریتش قصد دارد تا سال ۲۰۲۱ اولین موتور سیکلت الکتریکی خود را روانه ی بازار نماید ، وی هیچ توضیحی درباره ی جزییات این موتور سیکت ارائه نداده است ، به گفته ی کارشناسان بزرگترین چالش پیش روی هارلی دیویدسون مسئله ی عمر باتری می باشد ، طرح مفهومی نمونه ی اولیه ی ساخته شده از موتور سیکلت برقی هارلی دیویدسون در سال ۲۰۱۴ با شارژ کامل باتری در بهترین حالت می توانست ۱۰۰ کیلومتر را طی نماید که به هیچ وجه قابل قبول نیست ، همانطور که بدیهی است یک موتور سیکلت فضایی برای جاگذاری باتری ندارد و باتری مهمترین قسمت ساخت وسایل نقلیه ی الکتریکی  است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.