فناوری ۳D Touch گوگل تا زمان انتشار Android N آماده نخواهد شد

0
فناوری 3D Touch گوگل

فناوری تشخیص فشار وارده بر صفحه ی نمایش که در ادبیات شرکت اپل ۳D Touch نامدیده می شود به خودی خود فناوری جدیدی نیست و سالها پیش از عرضه ی آیفون ۶ اس نیز وجود داشته است ، اما همگی شرکت های فعال در عرصه ی ساخت گوشی های هوشمند موافق این ایده بوده اند که این فناوری پیچیدگی بی حاصلی را به گوشی هوشمند خواهد آورد و نمی تواند تجربه ی کاربر از استفاده از گوشی های هوشمند را متحول کند ، اما پس از عرضه ی گوشی آیفون ۶ اس که برای اولین بار از فناوری ۳D Touch استفاده نمود معادلات قدری به هم خورد و هم اکنون می بینیم که دیگر شرکت ها هم نسبت به استفاده از این فناوری علاقه نشان می دهند.

تا به حال شایعات و نظریات کارشناسان بر این اساس بوده است که شرکت گوگل نیز نسخه ای از فناوری ۳D Touch ساخت خودش را در نسخه ی بعدی اندروید و یا Android N به کار خواهد برد اما با توجه به آخرین اخبار امروز مشخص شد که پروژه ی فناوری ۳D Touch گوگل هنوز تکمیل نشده است و این فناوری تا زمان انتشار اندروید N که اواخر سال میلادی جاری انجام می شود به مرحله ی بهره برداری نخواهد رسید.

شرکت گوگل تا به این لحظه از اظهار نظر رسمی راجع به این موضوع خود داری نموده است اما انتظار می رود تا اطلاعات و جزئیات جدیدی راجع به این موضوع در رویداد Google I/O که در هفته ی آینده برگزار خواهد شد منتشر گردد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.