احتمال رونمایی گوگل از گوشی های هوشمند Pixel و Pixel XL تا دو هفته دیگر

0
گوگل

گوگل به تازگی و به طور رسمی دعوتنامه ای برای مراسم خود در تاریخ ۴ اکتبر و در شهر سان فرانسیسکو منتشر کرده است که احتمال زیادی می رود که در این مراسم از دو محصول جدید گوگل یعنی Pixel و Pixel XL رونمایی شود.

گوگل هنوز دلیل مراسم خود را ذکر نکرده است ولی شایعات بیشتر پیرامون گوشی های هوشمند جدید گوگل است، از ابتدای سال ۲۰۱۶ شایعات درباره ی گوشی های Pixel گوگل شروع شد و تا به امروز اخبار بسیاری منتشر شده است که در یکی از آن ها به تازگی عکس های احتمالی Pixel و Pixel XL لو رفته است.

تمامی اطلاعات درباره ی مراسم و تاریخ و محل برگزاری آن در وبسایت madeby.google.com موجود می باشد، زمان برگزاری مراسم ۸ صبح آمریکا می باشد که ویدیو این مراسم به صورت زنده و همزمان با شروع مراسم در همین وبسایت موجود است.

در حالی که گوگل هم اکنون مشغول تدارکات و انجام کارهای مراسم خود است، شایعه شده است که همزمان با رونمایی از گوشی های هوشمند Pixel، گوگل قرار است از محصولات دیگری نیز رونمایی کند که از جمله آن ها عبارتند از: اولین عینک واقعیت مجازی گوگل، دانگل جدید Chromecast که قابلیت پشتیبانی از کیفیت ۴K را نیز دارد و در انتها محصولات خانگی گوگل که البته هنوز کاملا تکمیل نشده است و گوگل فعلا از اسپیکر های هوشمند خود رونمایی می کند.

انتظارات مردم از این مراسم بسیار بالاست زیرا گوگل علاوه بر محصولات زیادی که برای رونمایی دارد، استقبال مردمی فراوانی را پذیرا شده است که یکی از آن ها شامل پرچمدار هوشمند جدید Pixel است که طرفداران بسیاری را مجذوب خود خواهد کرد.

باید تا برگزاری مراسم دو هفته منتظر ماند و همراه با رونمایی از قیمت محصولات جدید گوگل همراه با زمان عرضه آن ها در بازار های جهانی مطلع شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.