چگونگی تغییر نام گوشی در فروشگاه Google Play

0
پیش از دانلود بازی از گوگل پلی آن را تست کنید

اگر شما از نام نامفهومی که google play به تلفن یا تبلت شما اختصاص داده است خسته شده‌اید در اینجا چگونگی اصلاح و تغییر آن بیان شده است.

یکی از نقاط قوت فروشگاه google play این است که شما می‌توانید برنامه‌ها را دانلود کنید و خریدهای خود را در مرورگر وب مدیریت کنید. هنگامی که شما اقدام به دانلود یک برنامه از google play بر روی وب کنید با کلیک روی دکمه نصب تمام دستگاه‌های اندروید شما که می‌توانند برنامه را اجرا کنند نمایش داده می‌شوند. متاسفانه به طور پیش فرض اسامی می‌توانند نسبتا ضعیف باشند مانند “SM-G930A” و یا اسامی فنی دیگر.
برای نمایش گوشی یا تبلت خود با نام شخصی سری به Play Store زده و به قسمت تنظیمات بروید. شما یک لیست شبیه به این را خواهید دید.

شما یک لیست کامل از دستگاه های آندروید فعلی و قبلی خود را در این بخش از Play Store پیدا خواهید کرد.

در مرحله‌ی بعدی برروی دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت یا تلویزیون اندروید که می‌خواهید یک نام جدید به آن اختصاص دهید دکمه‌ی edit را انتخاب کنید. بعد از آن شما قادر به نوشتن هرچیزی دلخواه در کادر خواهید بود.
به محض اینکه به پایان رسید فقط برروی update کلیک کنید:

هنگامی که نام جدید انتخاب شد در Play Store نمایش داده می‌شود.
سپس شما نام اختصاص داده شده به آن قطعه از سخت افزار را مشاهده خواهید کرد.

برای دستگاه‌های خود در داخل google play نامی آسان را انتخاب کنید که به یاد داشته باشید.
حال زمانی که شما بخواهید یک برنامه‌ی جدید را نصب کنید شما نام جدید را در لیست کشویی مشاهده خواهید کرد.

شما هنگامی که اقدام به نصب برنامه از Play Store کنید نام جدید را مشاهده خواهید کرد.

این فرایند در هر زمانی که می‌خواهید نام دستگاه را تغییر دهید و یا زمانی که گوشی جدید گرفته‌اید و می‌خواهید یک نام ساده‌تر برای شناسایی قرار دهید می‌تواند تکرار شود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.