عضویت در کانال تلگرام زوم تک

ازدواج آنلاین یک روش جالب برای افزایش فروش + تصویر

۰

یک شرکت تولید کننده مبلمان و لوازم خانگی در حرکتی جالب ازدواج یک زوج را بصورت اینترنتی . آنلاین برگزار کردند ، در این ازدواج اطرافیان این زوج با وبکم در این مراسم حضور داشتند.

ازدواج آنلاین سرویسی جدید از Ikea

شرکت Ikea یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان می باشد ، این شرکت با ایده ای نو و جالب توانست توجه بسیاری از کاربران اینترنتی را بسوی خود جلب کند ، می توان گفت این راهکار تجاری برای برندینگ روشی فوق العاده کاربردی جهت افزایش فروش و ماندگاری نام این شرکت در ذهن افراد دانست.

شرکت Ikea سرویسی جدید بنام ازدواج آنلاین را ارائه کرده است ، این سرویس به کاربران دنیای اینترنت این اجازه را می دهد تا بوسیله اینترنت در ازدواج عزیزان و دوستانشان شرکت کنند ، دیگر نیاز نیست برای رفتن به عروسی دوستانتان پایتان را از خانه بیرون بگذارید میتونید به کمک این سرویس بصورت آنلاین در جشن عروسی عزیزانتون شرکت کنید.

ویدئویی از این ازدواج آنلاین رو ببینید.

در این مراسم زوج جوان ، خانواده و دوستانشان با وب کم در عروسی حضور دارند ، همه دوستان این زوج می توانند مراسم ازدواج را مشاهده کنند حتی این ازدواج توسط سایر کاربران این سرویس قابل مشاهده است.

شرکت Ikea در حقیقت از این ازدواج مجازی بیشتر به عنوان یک حربه تبلیغاتی استفاده کرده است ، چرا که براساس خبر های منتشر شده در مورد این سرویس ازدواج آنلاین فروش این شرکت بیشتر شده و این حربه تبلیغاتی عاملی برای افزایش فروش این شرکت بوده است.

شرکت Ikea این سرویس را بگونه ای طراحی کرده است که افراد با وبکم ها در فضایی قرار میگیرند که توسط مبلمان Ikea طراحی و ساخته شده است این خود روشی جالب و کاربردی در حوزه اینترنت می باشد که مطمئنا نتیجه بسیار خوبی در فروش این شرکت داشته است.

منبع : Cnet

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.