گالری ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2

0
ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2

سال گذشته سامسونگ ، ساعت هوشمند خود را تحت عنوان Gear S با یک صفحه نمایش منحنی به جهان معرفی کرد. اما به زودی آن ساعت را با ساعتی شایسته با نام  Gear S2 جایگزین خواهد کرد. این ساعت به جای این که یک صفحه نمایش منحنی داشته باشد ، دایره است و ظاهرا سامسونگ متوجه شده است که مردم در رابطه با ساعت های هوشمند چه میخواهند.

گالری ساعت هوشمند سامسونگ  Gear S2

ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2 ، در اویل ماه سپتامبر در نمایشگاه IFA سال ۲۰۱۵ پرده برداری خواهد شد.Dennis Miloseski ، معاون طراحی سامسونگ در آمریکا ؛ برای ما این ساعت هوشمند را در چند عکس در زندگی واقعی به تصویر کشید و به ما نشان داد که Gear S2 در زندگی واقعی چگونه به نظر میرسد. شما با دیدن این عکس ها متوجه میشوید که این دستگاه جدید بسیار ظریف است و همانند یک ساعت سنتی ( دایره ای شکل ) میباشد. چندی قبل سامسونگ ویژگی های آن را با انتشار یک ویدئو تبلیغاتی به همگان نشان داد ، اما در این عکس های جدید میتوان آن را کاملا در مواقع متفاوت تجربه کرد.ساعت هوشمند سامسونگ  Gear S2ساعت هوشمند Gear S2همانند نسخه ی قبلی خود Gear S ، سیستم عامل تایزن را پشتیبانی یکند. بنابراین اگر میخواهید یک ساعت هوشمند اندرویدی را تجربه کنید باید به دنبال گزینه های دیگر باشید.Gear S2 ممکن است که به درگاه نانوسیم کارت و کارت حافظه مجهز شود. با وجود درگاه سیم کارت ، این امکان به کاربران داده میشود که در مواقع لزوم از شبکه دیتا استفاده کنند.

ساعت هوشمند سامسونگ  Gear S2ساعت هوشمند سامسونگ  Gear S2ساعت هوشمند سامسونگ  Gear S2

نظر شما راجب به این ساعت دوست داشتنی چیست؟

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.