Galaxy S7 هنوز هم ممکن است با پردازنده ی Snapdragon معرفی شود

0
Galaxy S7 هنوز هم ممکن است با پردازنده ی Snapdragon معرفی شود

گزراشی از تکنولوژی کره ای در محل وبلاگ نویسی ET منتشر شده است ، میگوید که که سامسونگ در حال کار بر روی Galaxy S7 است که اسم رمز آن هم  “Jungfrau" انتخاب شده است – هیچ چیز غیر طبیعی در این کار وجود ندارد. یک چرخه ی ۱۲ ماهه کار شدید برای آن در نظر گرفته شد و هیچ استراحتی برا آنان وجود ندارد. مفاهیم و آزمایش هایی از این مدل جدید در اسرع وقت شروع میشود.

Galaxy S7 هنوز هم ممکن است با پردازنده ی Snapdragon معرفی شود

نکته ی جالب در مورد این گزارش این است که که ادعا میکند که سامی تست این دستگاه را با یکی از پردازنده های Qualcomm انجام داده است که زمزمه های از اگزینوس هم وجودد. اگر این شایعه درست باشد،بنظر میرسد که سامسونگ و Qualcomm به طور کامل طلاق نگرفته باشند.همانطور که گفیتیم مکمن است پردازنده S7  یک نوعی از اگزینوس و Snapdragon باشد. ما نمیتوانیم بگویم که ما طرفدار این دیگاه هستیم که جنگل گوشی های اندورید به قدر کافی ضخامت دارد.

البته ، اگر این گزارش صحت داشته باشد. بر فرض  این امکان هم وجود دارد که سامسونگ در حال تست انواع تنظیمات مختلف  است که قرار است درون گوشی Galaxy S7 باشد .  اما شاهد که چیز بزگ بعدی از سامسونگ خواهسم بود که این حدس و گمان به طور کامل قابل قبول است.

در بازار گوشی های هوشمند امروزی سامسونگ به عنوان یکی از پر طرفدار ترین شرکت های ارائه کننده دستگاه های هوشمند بشمار می رود . نظر شما در مورد گوشی های هوشمند ارائه شده توسط سامسونگ چیست ؟

منیع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.