گلکسی اس ۷ با بدنه ای از جنس منیزیم

0
گلکسی اس 7 با بدنه ای از جنس منیزیم

قبلا  شایعه ای را عنوان کردیم که گلکسی اس ۷ بدنه ای منیزیمی خواهد داشت؛ در حال حاضر جزئیات بیشتری از این موضوع منتشر شده است که صحت این خبر را تایید میکند. تا اینجای کار شایعات پیرامون گلکسی اس ۷ زیاد بوده است که در حال حاضر جنس بدنه ی فلزی این گوشی مشخص شده است.

در گوشی گلکسی اس ۶ تغییرات زیادی را شاهد بودیم. این تغییرات عمده در بخش طراحی ظاهری ایجاد شده بود و در آن نسل ترکیب شدن با شیشه را دیده بودیم. اما به نظر میرسد که در اس ۷ هم تغییراتی با این وسعت وجود خواهد داشت که میتوان آن را با نام ارتقای بزرگ یاد کرد.

از چین خبر های منتشر شده است که میگویند گلکسی اس ۷ با بدنه ای از ترکیب منیزیم و شیشه عرضه خواهد شد.  این تغییرات علاوه بر القای حس بهتر به کاربر نظر طراحی و کار کرد ، استحکام گوشی نیز افزایش پیدا خواهد کرد که در نکته های مهم بدنه ی منیزیمی میباشد.

اما خبری دیگر حاکی این است که گلکسی اس ۷ در چیپ SABRE 9018AQ2M  بهره خواهد برد. این چیپ با سامسونگ اجازه میدهد که کیفیت صدا را در گلکسی اس ۷ افزایش دهد. لازم به ذکر است که این چیپ نسبت سیگنال به نویز ۱۲۹ دسی بل را تولید میکند و میتواند در کیفیت بسیار بالایی را ارائه کند.

مشخصات دیگری که قبلا عنوان شده بود، از وجود گلکسی اس ۷ در چند نسخه ی متفاوت خبر میداد. به نظر میسرد که سامسونگ قصد دارد در این نسل جدید تغییراتی بسیاری را ایجاد کند با بتواند مشتریان و کاربران بیشتری را به سوی محصولات خود جلب نماید. در واقع ، وجود چیپ SABRE 9018AQ2M  میتواند در رسیدن به این موفقیت نقش مهمی را ایفا کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : sammobile

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.