فورد F-150 در پاییز معرفی میشود

0
فورد F-150 در پاییز معرفی میشود

فورد قرار است لوکس ترین F-150 که تا به حال در بازار ساخته شده است را در پاییز معرفی کند . فورد در این باره گفته است که F-150 جدید ،  بزرگتر و راحت تر از کامیون های F-150  Platinum و   F-150 King میباشد که  در مزارع و دامداری های استفاده میشود. خریداران Limited به چرخ های ۲۲ اینچی کرومی و همچنین سپر جلویی کرومی که متناسب با رنگ بدنه مخصوص هر خودرو طراحی خواهد شد دسترسی دارند. همچنین جلو پنجره منحصر به فرد و چیز های بیشتری دریافت میکنند.

فورد F-150 در پاییز معرفی میشود

فورد F-150 در پاییز معرفی میشود

قدرت کامیون های Limited به V6 و ۳۶۵ اسب بخار محىود خواهد بود. این موتور V6 به یک سیستم انتقال خودکار ۶ سرعته ( دنده ی اتوماتیک ۶ سرعته) مجهز شده است . این خودرو نسخه ی فور ” ویل درایو” و یا چهار چرخ فعال هم دارد که در آن مدل ، خودرو میتواند بنا به شرایط جاده حالت گردش چرخ ها را از” فور ویل درایو “به “تو ویل درایو ” انتقال دهد و یا بلعکس.

خریداران این Limited از چرم اصل و خاص شرکت موهاوی که در داخل با یک لوگوی سیاه و سفید مزین شده را دریافت میکند این چرم در چهار نوع رنگ در دسترس است که شامل سایه سیاه و سفید و جنسی همانند شلوار جین و سفید متالیک و همچنین سیاه آن میشود. تعدادی ویژگی های امنیتی هم در آن تعیبه شده که شامل سیستم هشدار  BLIS میشود و در ترافیک و در مواقع که نیاز باشد خودرو را ، نگه میدارد و مانع از برخورد میشود.این عمل به وسیله دوربین ها و سنسور هایی انجام میشود که دور تا دور خودرو قرار داردند و زاویه ۳۶۰ درجه اتوموبیل را پوشش میدهند . قیمت گذاری های راجب این محصول اعلام نشده و احتمالا تا زمان معرفی هم خبری از قیمت نخواهد بود.

منبع : geeky-gadgets

ویدئویی از شاهکار فورد در سال ۲۰۱۶

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.