طراحی سایت اینتن

جریمه طرح زوج و فرد

0 رجبی
جریمه طرح زوج و فرد
به این پست امتیاز دهید

جریمه طرح زوج و فرد : با توجه به جمعیت در پایتخت و ترددهای زیادی که روزانه در حال افزایش است ،از سال های گذشته راهنمایی و رانندگی طرح های ترافیکی زیادی را اجرایی کرده است تا شاید بتواند در کاسته شدن میزان آلودگی هوا اقدامی را انجام داده باشد. در یکی از طرح های که اخیرا شاید در پایتخت نام آن را شنیده باشید طرح زوج و فرد است که سوال های زیادی شاید در رابطه با این طرح در ذهنتان شکل گرفته باشد.

بسیاری رانندگان وقتی با تابلوی طرح زوج و فرد در خیابان روبرو می شوند نمی دانند که پلاک آنها دقیقا زوج است یا فرد. لازم است بدانید که معیار اینکه پلاک ماشین شما زوج است یا فرد ، آخرین رقم پلاک می باشد یا همان آخرین رقم بخش سه رقمی پلاک خودروتان. مثلا اگر پلاک خودروی شما ایران ۱4 | ۳۶۷ب45 است باید بدانید که عدد 7 نشان دهنده فرد بودن پلاک خودروی شماست.

جریمه طرح زوج و فرد طرح ترافیک پایتخت

جریمه طرح زوج و فرد : این طرح مدتی است که به دلیل آلودگی های شدید هوا اجرایی شده است.اجرای این طرح از درب منازل با افزایش میزان آلودگی ها در شهر تهران اجرایی شده است. شاید اجرا کردن این طرح ها به عنوان آخرین راهکارهای باشد که می تواند سبب شود تا از میزان آلودگی ها در شهر تهران کم شود و در نهایت از تردد بی رویه خودروها نیز در این پایتخت جلوگیری نماید.

جریمه طرح زوج و فرد : سرهنگ حسن عابدی ( جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ) در این رابطه گفته است : خودروهای که به صورت غیرمجاز به محدود طرح زوج و فرد و طرح ترافیک ورود پیدا کنند 200 هزار ریال جریمه خواهند شد . خودروهای که در مکان های با دوربین رصد می شوند به شکل مکانیزه و خودروهای که در محدوده دوربین نیستند و افسر راهنمایی و رانندگی در آنجا حضور دارند به شکل دستی جریمه و اعمال قانون می شوند.لازم است بدانید که این طرح از درب منزل ها اجرایی شده است.

آیا مقاله جریمه طرح زوج و فرد برای شما مفید بود ؟

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.