فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر!

0
فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر!

بی شک خودرو فراری F12 از بهترین خودرو های حال حاضر شرکت فراری و همچنین از بهترین ها در بین سوپر اسپرت ها است. این خودرو که در نسخه ی استندارد F12 توانست موفقیت چشم گیری را تجربه کند و قالب نسخه ای جدید دوباره جان گرفته است. خودرو جدید معرفی شده، فراری F12 TDF نام دارد. این خودرو به یک موتور V12 مجهز است که میتوانند ۷۷۰ اسب بخار قدرت تولید کند.

فراری F12  در مدلی جدید با نام F12 TDF عرضه شده است. این ورژن تازه میتواند به حداکثر سرعت ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. همچنین این خودرو عملکرد خیره کننده ای در شتاب اولیه دارد؛ به گونه ای که صفر تا صد این خودرو در عرض تنها ۲.۹ ثانیه رقم خورده است. همچنین F12 TDF توانسته است در ۷.۹ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر برساعت دست پیدا کند.

فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر! مدل جدید در کل بسیار هیجان انگیز تر طراحی شده است. این خودرو عملکرد دینامیکی فوق العاده دارد . طراحی به گونه ای است که در شتناب گیری کمک شایانی به خودور میکند و عریض تر شدن لاستیک ها در این رخداد بی تاثیر نبوده است.

فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر! فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر! فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر! فراری گفته که این خودرو تنها در تعداد ۷۹۹ دستگاه تولید خواهد شد. در حال حاضر در مورد F12 TDF جزئیات مشخصات بیشتری در دسترس نمیباشد و قیمت گذاری رسمی برای آن اعلام نشده است . اما انتظار میرود که این خودور بیش از ۲۴۰.۰۰۰ پوند قیمت داشت باشد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.