اپ شو : اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی را قورت بده!

1
اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی
اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

اپ شو : اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی را قورت بده! : اغلب کاربران گوشی های اندرویدی همیشه به دنبال استفاده اپلیکیشن های کاربردی برای گسترش کاربرد های گوشی های هوشمند هستند . در این مقاله ما یک اپلیکیشن مفید برای آموزش زبان انگلیسی برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد . پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

اپلیکیشن آموزش زبان : انگیسی را قورت بده !

این اپلیکیشن یک ابزار بسیار کاربردی برای آموزش زبان انگلیسی است ، با روش های بسیار جالب شما را در آموزش این زبان بین المللی یاری می کند. این اپلیکیشن با روش های جذاب و بازی شما را در آموزش زبان کمک میکند.

این اپلیکیشن آموزشی یادگیری زبان را برای کاربران گوشی های اندرویدی با سنین مختلف سهل تر می‌ نماید، انگیزه آموزش زبان انگلیسی را در شما تقویت می‌کند و به شما می‌آموزد، که چگونه از اشتباهات رایج در آموزش زبان را انجام ندهید ، این اپلیکیشن برای دارای یک بخش دیگشنری هم می باشد که شما را در این روند کمک میکند. و درنهایت مهارت‌های شنیداری ، گفتاری و نوشتاری شما در این حالت پیشرفت میکند.

این اپلیکیشن اندرویدی ، از دیکشنری هایی شامل بیش از ۵۰.۰۰۰ کلمه انگلیسی استفاده می نماید و تمام واژه های آن با دیکشنری های همچون بابیلون و گوگل به فارسی ترجمه‌ شده‌اند. از قابلیت های این اپلیکیشن می توان به :  رابط کاربری مطلوب ،  هجی کلمات (ویژه فراگیری املایی کلمات انگلیسی) ، مرحله بندی (برپایه آموزه‌های گذشته شما و جدید شما) اشاره کرد.

درخواست سازنده این اپلیکیشن ایرانی :

اگر شما هم جزو طرفداران این برنامه هستید این اپلیکیشن را به دوستان خودتان معرفی کنید تا با حمایت بیشتر از ما بتوانیم اپلیگیشن های دیگری را هم در این حوزه برای شما عزیزان ارائه کنیم.

این اپلیکیشن را می توانید از کافه بازار دانلود نمایید.

دانلود از کافه بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.