دراپ باکس برای ویندوز موبایل با قابلیت اشتراک گذاری پوشه های شما

2
دراپ باکس

دراپ باکس برای ویندوز موبایل با قابلیت اشتراک گذاری پوشه های شما :تا یک ماه پیش اشتراک گذاری فایل در  دراپ باکس در گوشی های هوشمند ویندوزی تنها یک ایده برای اجرا بود ، اما روز دوشنبه در یک بروز رسانی جالب این کار  برای گوشی های هوشمند ویندوز فونی ارائه شده است.

در بروز رسانی جدید که برای گوشی های ویندوز فونی در اپ استور ویندوز ارائه شده است قابلیت اشتراک گذاری فایلها بصورت مستقیم در اپلیکیشن دراپ باکس قابل اجراست. حتی کاربر قادر خواهد بود فایل های موجود در دراپ باکس را ویرایش نماید. در حال حاضر با بروزرسانی اپلیکیشن دراپ باکس به نسخه جدید این قابلیت ها قابل اجراست.

دراپ باکس برای ویندوز موبایل با قابلیت اشتراک گذاری پوشه های شما

در استفاده از اپلیکیشن ویندوز فون برای به اشتراک گذاشتن یک پوشه ذخیره شده در سرویس ذخیره سازی ابری  دراپ باکس ، کاربران می توانند فایل های ذخیره شده در این فضای ابری را به اشتراک گذاری کنند،  برای این کار کافی است فایل های مورد نظرتان را که در دراپ باکس قرار داده اید انتخاب نمایید تا گزینه های مورد نظر برای اشتراک گذاری برای شما به نمایش در آید پس از تایید فایل مورد نظرتان قابل اشتراک گذاری خواهد بود.

علاوه بر سیستم عامل ویندوز موبایل این ویژگی ها در اپلیکیشن آی اوس هم قابل مشاهده است ، یعنی کاربران گوشی های هوشمند اپل هم این تغییرات را در آخرین بروز رسانی اپلیکیشن دراپ باکس قابل مشاهده خواهد بود، اما هنوز برای  سیستم عامل اندروید هنوز این تغییرات اجرا نشده است و براساس اطلاعات منتشر شده احتمالا این تغییرات برای کاربران اندرویدی در این هفته انجام خواهد شد ، با نسخه جدید اپلیکیشن دراپ باکس برای سیستم عامل های اشاره شده کاربران قادر خواهند بود تمامی فایل های به اشتراک گذاری شده در دراپ باکس به کمک همین اپلیکیشن مشاهده کنند و نیازی به استفاده از مرورگر ها و ورودمستقیم به وبسایت دراپ باکس را ندارند.

شایان ذکر است دراپ باکس یکی از پرطرفدارترین ابزار های اشتراک گذاری فایل و محلی برای نگه داشتن فایل های شخصی شماست. این ابزار امروزه برای بسیاری از ابزار ها همچون موبایل هم در دسترس است که این باعث خواهد شدشما همیشه محلی برای نگه داشتن فایل هایتان خواهید داشت.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.