اپ شو : آشپزی تصویری لبخند ، برنامه ای که لبخند را به شما هدیه می دهد.

3
آشپزی تصویری لبخند

اپ شو : دنیای خوشمزه خوراکی ها برای همه جذاب و دوست داشتنی است و چه بهتر که خود ما مهارت خلق این خوراکی ها را داشته باشیم. برای این منظور قصد داریم یکی از بهترین و جذاب ترین اپلیکیشن های آشپزی را به شما معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

اپ شو : آشپزی تصویری لبخند

" آشپزی تصویری لبخند " عنوان اپ خوشمزه ای است که مطمئنا کار با آن لبخند را بر لبان شما می آورد. اگر شما جزو طرفداران اپ های آشپزی هستید مطمئنا برایتان پیش آمده که هنگام تهیه غذا احساس کنید چه خوب می شد اگر دستور غذا از مراحل تهیه نیزعکس داشت، آشپزی تصویری لبخند با اطلاع از نیاز شما سعی در پاسخگویی به آن کرده است. اپ آشپزی لبخند با بیش از ۸۵۰ دستور غذایی که بیش تر از ۷۵ درصد آن ها از مراحل تهیه عکس دارند اولین اپ مصور آشپزی می باشد. وجود تصاویر مرحله به مرحله همراه با طراحی زیبای رابط کاربری در کنار امکاناتی نظیر مشخص کردن کالری هر دستور پخت، میزان سختی و زمان آماده سازی، این اپ را از سایر اپ های گروه آشپزی متمایز کرده است.
هنگامی که اپلیکیشن را باز می کنید با صفحه ای مواجه می شوید که به شکل متفاوتی از برنامه های مشابه، چندین دستور پخت تصادفی را در سه دسته کلی غذای اصلی، غذای مکمل و کیک و شیرینی به شما پیشنهاد داده است. برای دیدن لیست کامل هر دسته کافیست بر روی دکمه "لیست کامل" کلیک کنید تا به سادگی به گروه های مختلف دسته غذایی منتقل شوید.

 آشپزی تصویری لبخند

در منوی سمت راست برنامه نیز به گزینه های زیر دسترسی خواهید داشت:
 فهرست غذاها: که در سه دسته کلی غذاهای اصلی، غذاهای مکمل و کیک و شیرینی ها ارائه شده است. هر کدام از این دسته ها نیز شامل زیر دسته های متفاوت و متنوعی می باشند.
غذاهای جدید: در هر بروزرسانی دستور غذاهای جدیدی که اضافه می شود در این قسمت نمایش داده می شود.
غذاهای مورد علاقه: نمایشگر دستور غذاهایی است که شما دوست داشتید و برای دسترسی سریع تر،  آن ها را علامت گذاری کردید.
پیشنهاد لبخند: این قسمت بر اساس ساعت روزانه به شما پیشنهاد می دهد که برای صبحانه، نهار و شام چه غذایی تهیه کنید تا دیگر نگران جواب چی بپزم های همیشگی نباشید.
جستجو در غذا: در این قسمت شما به سادگی می توانید دستور غذای مورد نظر خود بیابید.  
تنظیمات: برای راحتی بیشتر شما در این قسمت چندین گزینه قرار داده شده است تا شما طبق سلیقه خود از برنامه استفاده کنید.

 آشپزی تصویری لبخند

با ورود به صفحه هریک از دستور پخت ها، شما می توانید میزان کالری، سختی و زمان مورد نیاز برای تهیه هر دستور را مشاهده کنید. اپ آشپزی لبخند برای سهولت دسترسی شما به قسمت های مختلف دستور پخت از یک منوی راهبر استفاده کرده است. این منو سمت چپ دستور پخت قرار دارد و با کلیک بر روی گزینه های مختلف شما می توانید بین قسمت های مختلف دستور پخت جا به جا شوید.

 آشپزی تصویری لبخند  آشپزی تصویری لبخند

 اپلیکیشن "آشپزی تصویری لبخند"  به قیمت ۱۹۹۰ تومان برای دانلود قرار گرفته است شما می توانید این اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید .

دریافت از بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

  1. واقعا برنامه با کیفیتی هست، کاملا به سلیقه مخاطب احترام گذاشته و مشخصه که برای طراحیش وقت گذاشتن. کمبود این مدل برنامه تو گروه آشپزی کاملا حس می شد.

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.