عضویت در کانال تلگرام زوم تک

تکامل جالب و عجیب میز های از سال ۱۹۸۰ تا ۲۰۱۴

۳ نظر

تکامل جالب و عجیب میز های از سال ۱۹۸۰ تا ۲۰۱۴ : شاید عنوانی که برای این مطلب کوتاه برایتان در نظر گرفته ایم کمی نا مفهوم باشد ؛ اما با خواندن ادامه این مطلب حتما به منظور ما پی می برید . امروزه در روز هایی هستیم که هر روز چیز های جدید به زندگی ما اضافه میشوند و چیز های قبل از خود را تکمیل تر و پیچیده تر می کنند ؛ چیز هایی هم هستند که هر روز ساده تر میشوند .

شاید با خودتان بپرسید چه چیز هایی ؟ ! میز های کامپیوتر . میز کامپیوتر ما از دسته آن چیزهایی محسوب میشود که هر روز ساده تر و خلوت تر میشود . دلیل این سادگی هم به دلیل بروز تکنولوژی های جدید مثل فضای ذخیره سازی ابری و چندین تکنولوژی دیگر است که همگی در این زمینه نقش دارند .

این تصاویر که در ادامه مشاهده می کنید از سال ۱۹۸۰ تا ۲۰۱۴ میباشند . تصاویری که در آنها به راحتی میتوان سادگی را حس کرد . دیگر نیاز نیست از تلفن برای ارتباطات خود استفاده کنیم و با استفاده از نرم افزار های ارتباطی ( که حالا مثل مورو ملخ زیاد شده اند ! ) به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید ؛ آن هم با هر نقطه ای از جهان .

میز کامپیوتر های خیلی قدیمی

میز های کامپیوتر قدیمی

میز های کامپیوتر نسبتا قدیمی

میز های کامپیوتر نسبتا قدیمی

میز لپ تاپ های دیروزی

میز لپ تاپ های دیروزی

میز لپ تاپ های امروزی

میز لپ تاپ های امروزی

دیگر لازم نیست برای محاسبات ریاضی خود از ماشین حساب استفاده کنید و اینقدر فضا را اشغال کنید . کتاب های دیکشنری رقیب های قدرتمند اینترنتی خود را پیدا کرده اند . روزنامه های چاپی نسخه های الکترونیکی خود را نیز بیرون می دهند و ده ها چیز دیگری که دیگر نیازی به آنها نداریم . حال به نظر شما آیا آخرین تصویر باز هم می تواند ساده تر شود ؟

خوب جالب بود؟؟؟؟

منبع : Best Desktop Computers – Updated December 2015

3 پاسخ برای “تکامل جالب و عجیب میز های از سال ۱۹۸۰ تا ۲۰۱۴”

  1. لیلا گفت:

    مطلب جالبی بود
    به نظر من قدیمی ها بهترن
    حس و حال بهتری به ادم دست میده.

  2. امین بخشوده گفت:

    بنظرم میزهای قدیمی بهترن حس نوستالوژیک به آدم دست میده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.