پدیده ای به نام Stream از کوم کاست

0
پدیده ای به نام Stream از کوم کاست

کوم کاست در حال عرضه سرویس جدیدی برای پخش تلوزیونی، به نام Stream است که به کاربران اینترنت Xfinity اجازه میدهد با پرداخت ۱۵ دلار اضافه بر هزینه اینترنت، با هر دستگاهی در خانه به تماشای برنامه های تلوزیونی بپردازند. نسخه بتا Stream تا آخر تابستان اول در بستون و بعد در اواخر سال در شیکاگو و سیاتل منتشر میشود. کوم کاست میگوید امیدوار است تا اوایل سال ۲۰۱۶ استیم را به کاربران اینترنت ایکسفینیتی در سراسر ایالات متحده عرضه کند.

 این سرویس به مشترکان اجازه میدهد برنامه های شبکه هایی مانند HBO, Fox، NBC, را روی تبلت، لپتاپ و یا موبایل خود تماشا کنند، اما به نظر میرسد کاربران فقط در خانه میتوانند از این سرویس استفاده کنند.، کوم کاست میگوید، در مقایسه با تلوزیون، این سرویس فیلم های درخواستی را هم در اختیارتان میگذارد، سرویس دسترسی به تلوزیون در هر مکان دارد که به مشترکانی که از تلوزیون پولی استفاده میکنند اجازه میدهد به نرم افزار هایی که نیاز به اتصال با سیم دارند، وصل شوند و یک فضای مجازی DVR دارد که به کاربران اجازه میدهد برنامه ها را روی دستگاهشان ضبط کنند. متیو استراس، معاون اجرایی کوم کاست، میگوید که کمپانی سعی دارد هر چه بیشتر روی شیوه تولید مورد نظرش وارد ریزه کاری ها شود.

او میگوید استیم برای مشتریانی جوانی طراحی شده که میخواهند بدون داشتن یک تلوزیون از تماشای برنامه های آن لذت ببرند. استراس به نیویورک تایمز گفت که تغییرات بازار کاملا واضح هستند و همه خواهان یک مجموعه کامل دستگاه پخش تلوزیونی نیستند. با این که استیم شباهت زیادی over-the-top ای مانند اسلینگ دارد، اما تفاوت های اساسی میان این دو دیده میشوذ. اسلینگ قابلیت دسترسی به شبکه های کابلی مانند ESPN به شما میدهد که تنها شبکه پخش HBO از آن استفاده میکند. اسلینگ به شما اجازه میدهد در هر مکان تلوزیون تماشا کنید در حالی که اکسفینیتی شما را به نگاه کردن از طریق اتصال به وای فای خانه تان محدود میکند.یکی از نمایندگان کوم Engadget گفت که این سرویس بر اساس آی پی کار میکند که به شبکه اداره شده کمپانی فرستاده میشود. رئیس شرکت نت فلیکس، رید هستینگز، در سال ۲۰۱۲ یک کوم کاست برای نرم افزار Xbox 360 Xfinity ارائه داد که به نظر میرسید پخش روی کنسول بدون محدودیت ماهانه را امکان پذیر میکرد، با این تفکر که این سرویس نسبت به دیگر ترافیک های اینترنتی وضعیت بهتری دارد.

خبرنامه Wall Street Journal سال گذشته گفت که کوم کاست در حال مذاکره با اپل برای ساخت یک دستگاه set-top box است تا از برتری ترافیک اینترنت استفاده کند اما بر اساس گزارش، این معامله پس از این که اپل به این نتیجه رسید که کوم کاست فقط با حرف همکاری میکند و در آخر کار خودش را انجام میدهد، فسخ شد. شایعه شده که اپل در حال ساخت سرویس تلوزیون آنلاین خودش است. اما برای این کار باید اول لند اسکیپ تلوزیون آمریکا را پیاده کند و برای تهیه یک سرویس کامل باید تمام شبکه های موجود را به کار گیرد. در عین حال، آخرین سرویس کوم کاست، کوششی برای پوشش تمام بیس هاست.

منبع : www.theverge.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.