پاک کردن ویروس ها به کمک آنتی ویروس کم حجم مکافی”ویژه”

2
آنتی ویروس کم حجم
آنتی ویروس کم حجم

پاک کردن ویروس ها به کمک آنتی ویروس کم حجم مکافی : وجود ویروس های موذی و آزار دهنده در کامپیوتر باعث می شود سرعت کامپیوتر شما کاهش یابد ، اغلب بد افزار ها و ویروس ها با ساخت فایل های مشابه با فایل های خود ویندوز باعث می شود سیستم عامل شما در انجام امور کامپیوتر بجای فایل های خود از این فایل استفاده نماید ، این عامل باعث می گردد سرعت عملکرد کامپیوتر شما کاهش یابد ، از این رو کاربران کامپیوتر ها اغلب برای محافظت از کامپیوتر خود و افزایش سرعت ویندوز از نرم افزار های آنتی ویروس استفاده می کنند.

شناسایی و پاکسازی ویروس ها و کرم هایی جدید در کامپیوتر ها زمانی قابل انجام است که نرم افزار ضد بد افزار شما بروز باشد ، همیشه سعی کنید از نرم افزار های قدرتمند و در عین حال سبک استفاده نمایید ، چرا که گاهی اوقات کاربران زمانی که از نرم افزار های ضد ویروس و بد افزار استفاده می کنند از سرعت پایین کامپیوترشان به دلیل فعالیت زیاد آنتی ویروس در سیستم عاملشان کلافه شده و شکایت می کنند ، چرا که برخی از آنتی ویروس ها با فعالیت خود سرعت سیستم عامل شما را کاهش می دهند ، بنا به تجربه شخصی من همیشه از آنتی ویروس نود ۳۲ استفاده میکنم ، یک به دلیل اینکه سرعت کامپیوتر را کاهش نمی دهد و دوم اینکه براحتی قابل آپدیت و بروز رسانی است.

خوب بریم سراغ معرفی یک ضد ویروس و آنتی ویروس بسیار کم حجم و سبک ، این آنتی ویروس سبک توسط کمپانی مکافی ارائه شده است ، به کمک این آنتی ویروس می توانید کرم ها و ویروس های موجود در کامپیوترتان را شناسایی و حذف نمایید ، گفتنی است آپدیت و بروز رسانی این نرم افزار بسیار آسان است ، این نرم افزار نیازی به نصب ندارد و در حقیقت یک نرم افزار پرتابل است و بلافاصله پس از اجرا بروز رسانی و بد افزار های موجود در کامپیوتر شما را پاک می نماید.

خوشبختانه این نرم افزار در سایت های دانلود ایرانی هم موجود می باشد شما می توانید این نرم افزار را از لینک های زیر دانلود نمایید.

[alert style=”e.g. white, grey, red, yellow, green”] 
لینک دانلود از سایت لرد دانلود
دانلود این نرم افزار از سافت ۹۸ [/alert]

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. نصب ی نسخه ضد ویروس اصلی و معتبر روی سیستم واجبه .
    استفاده از ابزارهای ویروس یابی هم شرایط داره و چیزی نیست که باهاش امنیت کاربر تامین بشه .

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.