دوربین عکاسی ۳۶۰ درجه panono

0
دوربین عکاسی 360 درجه panono

دیروز از کامیپوتری گفیتم که قرار است صنعت PC ها را تحول دهد و این به دلیل اندازه ی کوچکش بود که به آن کامپیوتر جیبی میگفتند. اما تغییرات ناگهانی تکنولوژی فقط در صنعت PC ها نبوده . panono هم به بازار آمده تا تحولاتی را بین دوربین های عکاسی ایجاد کند. همانند ظاهر متفاوتش کارای متفاوتی هم نسبت به دیگر دوربین های عکس برداری موجود انجام میدهد و میتواند تصویر ۳۶۰ درجه پانوراما را ثبت کند.

دوربین عکاسی ۳۶۰ درجه panono

دوربین عکاسی 360 درجه panono

 panonoاندازه ی معادل یک گریپ فروت را دارد.و برای عکس برداری از آن تنها کار لازم این است که این توپ را به صورت مستقیم به بالای سرتان پرت کنید. بعد خود توپ همه ی کارهارا انجام میدهد. وقتی به نقطه ی اوج خود برسد ۳۶ دوربین ۳۶ عکس از همه ی جهات میگیرد و یک تصویر پانوراما ی ۳۶۰ درجه را خلق میکند.روند کار به این صورت است که توپ تصاور را از طریف بلوتوث به اپلیکیشن اختصاصی اندروید یا IOS میفرستد.

دوربین عکاسی 360 درجه panono

توپpanono از یک پوسته ی پلاستیکی مستحکم ساخته شده این دوربین بسیار مقاوم و قوی است و هیچ ضربه ای باعث خرابی و شکست آن نمیشود. این دوربین به گوشی های هوشمند و تبلت هم متصل میشود.و میتواند ۴۰۰ عکس پانورامایی را ذخیره کند. قابل شارژ با USB است و میتواند بر سطح زمین بغلتت و عکس بگیرد.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تکنولوژی های نوین

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.