طراحی سایت اینتن

دوربین عکاسی 360 درجه panono

0 آرمین ذوالفقار
دوربین عکاسی 360 درجه panono
به این پست امتیاز دهید

دیروز از کامیپوتری گفیتم که قرار است صنعت PC ها را تحول دهد و این به دلیل اندازه ی کوچکش بود که به آن کامپیوتر جیبی میگفتند. اما تغییرات ناگهانی تکنولوژی فقط در صنعت PC ها نبوده . panono هم به بازار آمده تا تحولاتی را بین دوربین های عکاسی ایجاد کند. همانند ظاهر متفاوتش کارای متفاوتی هم نسبت به دیگر دوربین های عکس برداری موجود انجام میدهد و میتواند تصویر 360 درجه پانوراما را ثبت کند.

دوربین عکاسی 360 درجه panono

دوربین عکاسی 360 درجه panono

 panonoاندازه ی معادل یک گریپ فروت را دارد.و برای عکس برداری از آن تنها کار لازم این است که این توپ را به صورت مستقیم به بالای سرتان پرت کنید. بعد خود توپ همه ی کارهارا انجام میدهد. وقتی به نقطه ی اوج خود برسد 36 دوربین 36 عکس از همه ی جهات میگیرد و یک تصویر پانوراما ی 360 درجه را خلق میکند.روند کار به این صورت است که توپ تصاور را از طریف بلوتوث به اپلیکیشن اختصاصی اندروید یا IOS میفرستد.

دوربین عکاسی 360 درجه panono

توپpanono از یک پوسته ی پلاستیکی مستحکم ساخته شده این دوربین بسیار مقاوم و قوی است و هیچ ضربه ای باعث خرابی و شکست آن نمیشود. این دوربین به گوشی های هوشمند و تبلت هم متصل میشود.و میتواند 400 عکس پانورامایی را ذخیره کند. قابل شارژ با USB است و میتواند بر سطح زمین بغلتت و عکس بگیرد.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تکنولوژی های نوین

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.