طراحی سایت اینتن

خرید طرح ترافیک با موبایل

0 رجبی
خرید طرح ترافیک با موبایل
به این پست امتیاز دهید

خرید طرح ترافیک با موبایل : یکی از دغدغه های رانندگان در این روزها چگونگی خریداری طرح ترافیک است. آنها معمولا دوست دارند که از ساده ترین روش ها برای خرید طرح ترافیک اقدام کنند. خوشبختانه روش های متعددی برای اینکار وجود داشته است که آنها می توانند استفاده کنند که می توانیم به خرید طرح ترافیک با موبایل اشاره کنیم.

شهرداری تهران این امکان را فراهم کرده که با توجه به توسعه خدمات الکترونیکی، فروش آرم طرح ترافیک روزانه به واسه تلفن همراه ممکن شود.

کد دستوری #137 *

به گزارش زوم تک به نقل از خبرگزاری مهر، در راستای توسعه و گسترش خدمات الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران امکان خرید طرح ترافیک را به وسیله تلفن همراه با کد دستوری ستاره 137 مربع امکان پذیر نموده است.

کد دستوری ستاره 137 مربع

اگر شما هم می خواهید با موبایل برای خرید اقدام کنید می توانید بعد از شماره گیری کد دستوری ستاره 137 مربع ، به منوی حمل و نقل وارد شوید و سپس برای خرید طرح ترافیک روزانه شماره مربوطه را وارد نمایید و بعد از آن باید کدی که به ساعت ورود به محدوده طرح ترافیک مربوط را وارد نمایید. بعد از سپری کردن این مرحله ، شما می توانید شماره پلاک مدنظرتان را با توجه به معادل سازی حروف پلاک وارد کنید و بعد شماره بانکی و رمز دوم تان را اعلام نمایید تا بتوانید با موفقیت اقدام به خرید طرح ترافیک روزانه نمایید.

اگر طرح شما با موفقیت انجام شده باشد ،برای شما کد پیگیری خرید طرح ترافیک روزانه نشان داده می شود و یک پیام کوتاه نیز برایتان ارسال می گردد که به سرشماره ۱۳۷۰۰۰۰۰ می باشد.

نکته) زمانی که شما کد دستوری فوق را شماره گیری کنید و به قسمت حمل و نقل وارد شوید گزینه های را مشاهده می کنید که شامل 1)مجوز طرح ترافیک 2)پارکومتر 3)عوارض بزرگراهی 4)شارژ مجازی کارت بلیت 5)تاکسیرانی می باشد که می توانید با توجه به نیازتان از دیگر گزینه ها نیز استفاده نمایید.

در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر لینک خرید طرح ترافیک با اس ام اس را مطالعه نمایید.

مقالات مرتبط :

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.