loading...

ساخت حساب بیت کوین

۰

همانطور که قبلا برایتان در مورد ارزش بیت کوین در جهان خبری منتشر کردیم. امروز قصد داریم روش ساخت یک حساب بیت کوین را به شما آموزش دهیم. قبل از این که بخواهید حساب بیت کوین برای خوذد بسازید در ابتدا به روی کامپیوتر خود یک آنتی ویروس (internet Security) نصب نمایید تا از نبود بدافزار به روی سیستم خود مطوئن شوید، زیرا بدافزارهای زیادی در مورد حساب بیت کوین ایجاد شده است که باعث آسیب رساندن به دستگاه شما می شوند.

بهترین راه برای ساخت حساب بیت کوین ساتفاده از سایت Blockchain می باشد و باید از طریق لینک زیر یک حساب کاربری در این سایت بسازید:

 

https://blockchain.info/wallet/new

 

زمانی که وارد لینک بالا می شوید یک فرمی در اختیار شما قرار داده می شود (تصویر پایین) که باید برای ساخت حساب کاربری یک آدرس ایمیل و رمز عبور تعیین نمایید.

بیت کویندر صورتی که ساخت حساب کاربری شما با موفقیت صورت بگیرد، یک صفحه مطابق شکل زیر برایتان نشان داده می شود که باید عبارتی که در وسط صفحه نوشته شده را یادداشت نمایید که در صورت فراموش کردن رمز عبور، برای بازیابی آن، به این عبارت احتیاج دارید. پس از یادداشت کردن آن به روی دکمه ی Continue کلیک نمایید.

بیت کویندر این بخش به صفحه ی Login منتقل شده و اطلاعات حساب کاربری شما به ایمیلی که در ابتدا وارد کرده اید، ارسال می شود. بهتر است که این صفحه را Bookmark نموده هر بار تنها با وارد کردن رمز عبور خود بتوانید وارد حساب خود شوید. توجه داشته باشد که باید حتما ایمیل خود را بررسی نموده و برای تایید حساب کاربری خود به روی لینکی که به شما داه شده است کلیک نمایید.

بیت کوینپس از اینکه وارد حساب خود شدید آدرس کیف پول بیت کوین خود را مشاهده نماید که اگر شخصی خواست برایتان بیت کوین ارسال نماید، باید این آدرس را در اختیار او قرار دهید تا بتواند بیت کوین برایتان ارسال کند. برای مشاهده ی تراکنشهای حساب خود می توانید همانند تصویر زیر به روی گزینه ی My Transactions کلیک نمایید.

بیت کویناگر بخواهید خودتان برای شخصی بیت کوین ارسال نمایید، باید همانند تصویر بالا به روی گزینه ی Send Money کلیک نموده و صفحه ای مشابه تصویر پایین برایتان باز خواهد شد که باید در این صفحه آدرس کیف پولی که می خواهید برای آن بیت کوین ارسال نمایید، وارد کنید و سپس به روی گزینه ی Send Payment کلیک کنید که در صورت کافی بودن موجودی شما برای بیت کوین تراکنش انجام شده و به حساب شخص موردنظر افزوده می شود.

بیت کوینبه این نکته توجه داشته باشید که از حساب شما مبلغی به عنوان کارمزد کسر خواهد شد که می توانید مقدار کارمزد نقل و انتقالات بیت کوینتان را خودتان بر اساس مبلغ ارسالی انتخاب نمایید. هر چقدر که کارمز کمتری پرداخت نماییدف انتقالات شما با سرعت کمتری صورت خواهد پذیرفت و هر چقدر هم که کارمز بیشتری پرداخت کنید، درخواست شما در اولویت برای تایید قرار خواهد گرفت.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...