طراحی سایت اینتن

پخش زنده شبکه آی فیلم

0
پخش زنده شبکه آی فیلم
به این پست امتیاز دهید

پخش زنده شبکه آی فیلم : یکی از اصلی ترین رسانه های که از گذشته تا کنون تاثیرات زیادی در بین مردم داشته ، تلویزیون می باشد که خوشبختانه تعداد شبکه های آن نسبت به گذشته افزایش داشته است.

تلویزیون یکی از مهم ترین رسانه های است که تاثیرگذاری آن را بر روی زندگی مردم جامعه نباید فراموش کرد و همچنین در فرهنگ سازی جامعه نقش اساسی داشته است. تلویزیون به عنوان وسیله ی است که در تمامی خانه ها تقریبا می توان آن را دید که باعث شده افراد برای گذران اوقات فراغتشان به تماشای آن بنشینند تا جای که گاهی دیده شده ، تلویزیون در ساعت های خواب و بیداری و … افراد نیز تاثیرگذاشته است.

آی فیلم یک شبکه تلویزیون ایرانی است که بر پایه سه کانال به زبان های مختلف فارسی،عربی و انگلیسی می باشد. این شبکه در سال 89 فعالیت خود را شروع  کرد.

پخش زنده ifilm

یکی از اصلی ترین اهداف شبکه آی فیلم این است که در تمامی ساعت ها ، فیلم ها و سریال های ایرانی را برای تمامی جهان پخش نماید ولی این با وجودی است که در درون ایران ،شبکه انگلیسی پخش نمی شود.

ای فیلم از شبکه های پرطرفدار در بین مخاطبان است که اینگونه پیش بینی می شود با گذشت زمان بیشتری بر تعداد این مخاطبان نیز افزوده شود. در بسیاری از کشورهای عربی این شبکه نیز دفتر داشته است. در سال 95 بعد از گذشت پنج سال ، مدیریت شبکه ای فیلم به مهدی مجتهد داده شده است.

بسیاری از افراد نمی توانند به صورت مستقیم از تلویزیون برای تماشای شبکه ای فیلم استفاده کنند که البته می توانید در چنین شرایطی از پخش زنده شبکه آی فیلم برای دیدن فیلم ها و سریال ها از طریق وب اقدام نمایید.

برای مشاهده پخش زنده شبکه آی فیلم  بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

برای مشاهده پخش زنده کلیک کنید

مقاله مرتبط :

پخش آنلاین شبکه تماشا

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.