آمازون قیمت لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰XL،دو گوشی ویندوز ۱۰ مایکروسافت را در فرانسه کاهش داد

0
لومیا 940 نه ! لومیا 950 باریک و فلزی ، زمان انتشار ماه آبان

در خبری که هفته پیش منتشر شد گفتیم که قیمت جدید نسخه آنلاک لومیا ایکس ال در آمریکا برابر ۸۱۲ دلار(کاهش سی دلاری معادل ۳.۶% قیمت کل) و همچنین قیمت برادر کوچتر یعنی لومیا ۹۵۰ برابر ۶۸۹ دلار (کاهش هفتاد و هفت دلاری معادل ۱۱.۲%) است،که به این معنا است که این گوشی قبل از عرضه و رسیدن به دست مشتریان با کاهش قیمت مواجه شده است.

حال این بار نوبت به فروشگاه آمازون در فرانسه رسیده و قرار است که این فروشگاه این دو گوشی جدید و محبوب مایکروسافت را با تخفیف قابل ملاحظه ای به فروش برساند.هم اکنون امکان پیش خرید گوشی لومیا ۹۵۰ در فرانسه با قیمت ۵۶۲.۶ یورو برابر ۶۱۹ دلار مهیا شده که به معنی ۶% تخفیف در قیمت اصلی تعیین شده آن می باشد (قیمت اصلی آن ۵۹۹ یورو برابر ۶۶۰ دلار است).

برادر بزرگتر یعنی لومیا ۹۵۰ ایکس ال نیز با قیمت ۶۴۹ برابر ۷۱۵ دلار به فروش خواهد رسید،در حالی که پیش از این تخفیف این فروشگاه در ازای پیش خرید این گوشی مبلغ ۶۹۹ یورو معادل ۷۷۰ دلار طلب می کرد که اکنون به معنی ۷% تخفیف در مبلغ پیشین است.

dealپس از ارائه این تخفیف اکنون قیمت فروش درفرانسه در مقایسه با کشوری همچون ایتالیا به مراتب پایین تر است به طوری که در این کشور این دو گوشی با مبالغ ۵۹۹ و ۶۹۹ یورو فروخته خواهند شد.گفتنی است که پیش خرید این دو ویندوز ۱۰ای از هفته ی پیش در سرتاسر اروپا آغاز شده است.اگرچه زمان ارسال سفارشات به ایتالیا و همچنین آمریکا مشخص شده، ولی هنوز فروشگاه فرانسه زمانی را برای عرضه محصولات خود اعلام نکرده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.