آپدیت جدید سیستم عامل بلک بری ۱۰ با ویژگی های جدید

6
blackberry q10 new update
blackberry q10 new update

بلک بری دو روز پیش یک بروز رسانی جدید را برای سیستم عامل BlackBerry 10 معرفی کرد و آن را بعنوان ” صدها ” پیشرفت جدید برای گوشی های خود از جمله Q5 ، Z30  ، Z10 و Q10 بشمار آورد . پس با ما باشید تا به معرفی ویژگی های جدید از جمله اضافه شدن رادیو جدید ، بهبود تصوبر رمز عبور و . . . بپردازیم

 blackberry q10 new update
blackberry q10 new update

نسخه ۱۰.۲.۱ که بعنوان نسخه جدید بلک بری با شعار ” کارایی بیشتر و سریعتر ” وارد بازار شده است که با این نسخه جدید میتوانید مدیریت اس ام اس و اطلاعیه های بلک بری ، ایجاد گروهی برای ارسال اس ام اس و گروه های ایمیل ، رمز عبور وابسته به تصویر در این نسخه بهبود یافته است و امکان توانایی ذخیره صفحات وب برای مشاهده آنلاین در زمان دیگر نیز اضافه شده است .

این نسخه همچنین شامل طراحی صفحه نمایش جدید و تماس های دریافتی جدید که به شما اجازه میدهد با swipe به سمت راست برای پاسخ و با swipe به سمت چپ برای رد تماس ، همانند سیستم عامل اندروید  و همچنین اضافه کردن آیکون های بصری جدید مثل ارجاء سریع تماس به حالت سکوت و یا ارسال SMS ، BMS و یا ایمیل نیز در این طراحی جدید اضافه شده است .

از امکانات دیگر این نسخه جدید اضافه شدن رادیو بدین صورت که دیگر نیازی به اتصال شبکه نخواد داشت البته گفته شده است که این ویژگی جدید در گوشی Z10 اضافه نخواهد شد .

اگر تا بحال تجربه استفاده از سیستم عامل بلک بری را داشته باشید متوجه آن میشوید که وقتی میخواهید یک بازی یا برنامه را نصب کنید باید یک فرایند طولانی و زمان بر را دنبال می کردید اما در نسخه جدید این سیستم عامل ، بلک بری یک ویژگی جدید را اضافه کرده است که به شما اولا نصب یک برنامه یا بازی بسیار بهبود یافته و سریعا نصب می شود و دوما اینکه شما از این پس میتوانید برنامه یا بازی های اندروید ( فایل APK ) را نیز بر روی بلک بری نصب کنید  . و حالت نصب این سیستم عامل با توجه به اخبار خبری CrackBerry همانند اندروید شده است .

این نسخه جدید برای برخی گوشی ها با تاخیر ارائه داده میشود ولی با این امکانات جدید ارزش صبر کردن را دارد و همه منتظر نظرات کاربران پس از استفاده از نسخه ۱۰.۲.۱ می باشند .

نظر شما درباره این نسخه جدید چیست ؟

منبع : digitaltrends

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

6 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.