آینده ی مبهم شرکت Black Berry

0
The BlackBerry logo is pictured at the BlackBerry campus in Waterloo September 23, 2013. REUTERS/Mark Blinch (CANADA - Tags: BUSINESS LOGO TELECOMS)

شرکت بلک بری خبر تعدیل نیروی ۲۰۰ نفری خود در ایالت فلوریدای آمریکا و نیز کشور کانادا را تایید کرد ولی در گزارش رسمی بلک بری خبری از منحل کردن سِمت آنها دیده نمی شود،طبق گمانه زنی ها کارمندانی که اخراج شده اند همگی بر روی پروژه ی ۱۰ BlackBerry مشغول به فعالیت بوده اند و نیز در شرکتهای بلک بری مستقر در شهرهای سانرایز در ایالت فلوریدا ی آمریکا و نیز شهر واترلو در ایالت آنتاریو کشور کانادا مشغول به کار بوده اند.

کارشناسان آینده ی مبهمی را برای بلک بری پیش بینی می کنند،جان چن مدیر عامل شرکت بلک بری از تقویت جنبه های امنیتی در بلک بری ۱۰ سخن می گوید و در طرف دیگر دیمین تای مدیر ارشد این شرکت در قسمت خاور میانه پیشتر از توقف تولید این محصول خبر داده بود و تاکید کرده است که آینده ی این شرکت با سیستم عامل اندروید گره خورده است،با توجه به اظهارات مدیر عامل شرکت بلک بری گویا این شرکت هنوز خود را در خصوص پلتفرم Black berry 10 مسئول می داند از طرف دیگر با توجه به اطلاعات ضد و نقیضی که مدیران این شرکت ارائه داده اند هنوز نمیتوان پیش بینی ای راجع به آینده ی این شرکت داشت،در هر حال ما می دانیم که این شرکت قصد دارد اصلاحاتی را در زمینه ی امنیت بیشتر Black Berry 10 انجام برساند تا برای استفاده در ارگانهای مهم و دولتی قابل اطمینان باشد ولی با توجه به اخباری که راجع به عرضه ی نمونه ی اندرویدی این گوشی هوشمند منتشر شد آینده ی این محصول در هاله ای از ابهام قرار دارد.

پیشتر شایعاتی منتشر شده بود که نشان می داد بلک بری قصد اخراج ۲۷۰۰ نفر از کارکنان خود را دارد اما گویا به فعلا به اخراج همین ۲۰۰ نیرو کفایت کرده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.