گجت های هفته : از عطر بیدار باش تا اینترنت کوهنورد

0

در این هفته شما با انواع گجت های برتر در حوزه تکنولوژی مانند اینترنت سیار ماهواره ای بالای کوه ، لمسی کردن دستکش ها و عطر بیدار باشی که موقع بلند شدن از خواب عطر دلخواه خودتان را منتشر می کند آشنا خواهید شد.

اینترنت بالای کوه Globalstar Sat-Fi

در شهرها اینترنت تقریبا در همه جا در دسترس است اما در دشت و بیابان خبری از این موضوع نیست. Sat-Fi گجت ویژه ای است که به شما اجازه می دهد تا تقریبا از هر جایی به اینترنت وصل شوید حتی می توانید به پنج دستگاه دیگر به صورت هم زمان نیز وصل شوید در حقیقت یک سیستم ماهواره ای است که بدرد آنهایی که در سفر و کوهنوردی هستند میخورد . قیمت این گجت حدود ۸۰۰ دلار می باشد.

Sat-FI

زنده کردن دستکش ها Nanotips

گوشی های لمسی با تمام مزایایی که دارد یک ایراد اساسی دارند آن هم این که با دستکش کار نمی کنند. ژل این دستکش می تواند این مشکل را برای دستکش های چرمی یا پلاستیکی حل کند فقط کافیست کمی از ژل را با نوک انگشت دستکش بمالید. این ژل هنوز وارد بازار نشده اما قیمتی در حدود ۲۷ دلار دارد.

nanotips-gs3-glove

عطر بیدارباش Scentee Smelly

وظیفه این گجت این است که همزمان با به صدا در آمدن زنگ زمانی که روی گوشی تنظیم شده است بویی در فضا می پیچد . مثلا وقتی صبح با زنگ گوشی از خواب بیدار می شوید می توانید بوی قهوه داغ را حس کنید. این گجت در حال حاضر می تواند بوهای گل رز ، نعنا ، دارچین ، کاری ، سنبل و توت فرنگی را منتشر کند و از طریق نرم افزار اندروید و IOS روی گوشی خودتان بوی مورد علاقه خود را منتشر کنید.

scentee-smelly

آی گیم باز iGAMER

سرانجام اولین گیم پد برای گوشی و تبلت های اپل وارد بازار شد البته زمانی چراغ سبز به دسته های بازی داد که ios7 را منتشر کرد . این دسته بازی که به تازگی وارد بازار شده است تا ۱۰ ساعت شارژ نگه می دارد و با هر گجت اپل می تواند به صورت همزمان از چهار گیم پد iGAMER استفاده کرد.

iGAMER

منتظر گجت های برتر هفته در جمعه آینده باشید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.