برترین گوشی در بخش دوربین

2
بهترین دوربین در گوشی های هوشمند مشخص شد

چند ماه پیش بود که ال جی گوشی جی ۴ خود معرفی نمود.جی ۴ از ابتدای کار در بخش دوربین مدعی ظاهر شد و با آن همه تنظیمات برای دوربین و البته حسگر قدرتمند به نظر میرسید که یک کمرافون جدید متولد شده است. در حال حاضر ، پس از گذشت حدود ۵ ماه متخصصان DxO Labs  دوربین جی ۴ را مورد آزمایش قرار دادند و با توجه به معیار های آنها این گوشی ، در بین تمام گوشی های موجود در بخش دوربین مقام دوم را دارد.

همانطور که گفتیم ، جی ۴ دوربین بسیار با کیفیتی دارد و برای این طراحی شده تا با آن عکس های فوق العاده ای گرفته شود . اما اکنون ، با توجه به تست های انجام شده توسط متخصصان DxO Labs ، ال جی جی ۴ با کسب ۸۳ امتیاز در رتبه ی دوم و پس از گلکسی اس ۶ اج قرار میگرید و در رده های بعدی متو ایکس استایل و نوت ۴ قرار میگیرد.

بهترین دوربین در گوشی های هوشمند مشخص شدبار ها گفته شده بود که اس ۶ اج بهترین کمرافون حال حاضر است ، اما تا وقتی تستی با معیار ها مشخص انجام نگیرد این صحبت ها چندان جائز نیست. اما حال که این تست انجام شد ، کاملا مشخص شده که اس ۶ اج دوربینی با سطج بالاتر از جی ۴ دارد. چرا که توانست با کسب ۸۶ امتیاز در مقام نخست قرار گیرد.

ال جی جی ۴ در مقاطعی همانند فوکوس خودکار جایگاه اول را به دست آورد ولی در بخش کیفیت تصویر به مقام دوم رضایت داد  و در نهایت با میانگین امتیازات ، اس ۶ اج در مقام اول قرار گرفت.

منبع : gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.