بزرگترین تلویزیون خمیده جهان ساخت شرکت ایسوس

0

بزرگترین تلویزیون خمیده جهان ساخت شرکت ایسوس : شرکت ایسوس یکی از بزرگترین تلویزیون های با تکنولوژی بالای خود را در کنفرانس خبری معرفی کرد صفحه نمایشی که حتی از تلویزیون های خمیده ی شرکت ال جی بزرگ تر است. این تلویزیون با اندازه ی ۳۲ اینچ ، به گفته ی شرکت ایسوس یکی از بزرگترین صفحه نمایشی است که تاکنون ساخته شده است.

چیزی که ممکن است شما در نگاه اول از عکس های این تلویزیون بفهمید این است که این صفحه نمایش بسیار نازک و باریک است. این شرکت تمام آزمایشات پیشرفته ای را در این تلویزیون امتحان کرده است که از تاب دادن تصاویر روی صفحه نمایش خودداری میکند. این تلویزیون از پنل نمایشی ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ با کیفیت WQHD استفاده میکند و به خاطر صفحه بزرگ ، بسیار جذاب به نظر میرسد و می توانید کیفیت پیکسل ها را بسته به نیاز خودتان تنظیم کنید.

همچنین این تلویزیون از تکنولوژی دید عمودی برخوردار است که دیدن این تلویزیون از گوشه ها را نیز هموار میکند و در هر نقطه ای که روبروی این تلویزیون باشید می توانید تصاویر را بدون کمی و کاستی مشاهده کنید. همچنین سرگرمی یکی از نکات مهمی است که در این تلویزیون به آن توجه شده است و یک پورت مخصوص در پشت آن قرار گرفته است که می توانید لپ تاپ را به آن متصل کنید.

متاسفانه شرکت ایسوس قیمت دقیقی برای این تلویزیون در نظر نگرفته است اما عنوان کرده است که قیمتی بالاتر از ۸۰۰ دلار برای مدل های این تلویزیون انتخاب خواهد کرد که این قیمت کمتر از هزینه خرید تلویزیون های ۴K است.

منبع : engadget

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.