طراحی سایت اینتن

مراسم اختتامیه AppTalent 2015 “گزارش تکمیلی”

۱

مراسم اختتامیه مسابقات برنامه نویسی اندروید "اپ تلنت ۲۰۱۵" پنجشنبه ۴ تیر در دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست در کنار برگزار کنندگان این مسابقه ( شرکت موبیرو و همراه اول)، میهمانان ویژه ای از جمله آقای سیروس رزاقی (مدیریت شرکت سرمایه آرا)، آقای محسن ملایری ( مدیریت شرکت آواتک)، آقای طهرانچی (مدیر عامل شرکت پیشگامان موج تلفن همراه) و آقای محمدعلی اخایی (استادیار دانشکده برق و کامپیوتر) و جمعی از اصحاب رسانه حضور داشتند. پیشنهاد میکنم پوشش زنده این مراسم رو از لینک پوشش زنده از مراسم اختتامیه مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت ” App Talent 2015 “ دنبال نمایید.

اختتامیه مسابقات برنامه نویسی AppTalent 2015

مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 2015 - زوم تک

اولین سخنرانی توسط محمدرضا سوهانیان، مدیر کل خدمات ارزش افزوده همراه اول با محوریت مدیریت اکو سیستم خدمات ارزش افزوده انجام شد. سوهانیان در صحبت های خود به این نکته اشاره کرد که فعالیت در حوزه خدمات ارزش افزوده از سال ۹۱ بطور جدی آغاز شده و هر سال تعداد شرکتهای همکار دو برابر میشود و در حال حاضر به ۱۳۰ شرکت رسیده است، که افتخاری در حوزه درآمد زایی و کار آفرینی به شمار می آید.

وی در ادامه به سرمایه گذاری عظیم در بخش پهنای باند ۳G  و ۴G و تمایل همراه اول به تمرکز بر سرویس های ارزش افزوده مبتنی بر اینترنت پرسرعت اشاره نموده و برگزاری مسابقاتی مانند AppTalent را گامی موثر در جهت تسهیل این امر دانست؛ چرا که همراه اول علاقه مند به پشتیبانی از تجاری سازی اپلیکیشنهای برگزیده می باشد.

پس از صحبتهای سوهانیان، محمدرضا دولتیان، معاون تجاری همراه رسانه موج پشت تریبون آمد و درباره مارکت اندرویدی "اول مارکت" توضیحاتی ارائه داد و در ادامه درباره دغدغه های اصلی توسعه دهندگان برنامه های موبایلی و پیشرفتهایی در جهت حل این مسائل اشاره نمود.

دولتیان برنامه هایی مانند AppTalent  را راهی مناسب برای ارتباط بیشتر توسعه دهندگان و تشکیل تیم برای تعامل و همکاری بیشتر آنان دانست.

پس از آن، نوبت به سخنرانی بهنام برنا، مدیر گروه خدمات همراه موبیرو رسید. او درباره روندهای جدید در حوزه خدمات همراه توضیحاتی ارائه داد و درباره OTT  ها و لزوم تعامل اثربخش اپراتورها با آنها در زمینه انواع سرویسهای اینترنتی صحبت نمود.

در ادامه این مراسم، سیروس رزاقی در رابطه با صندوقهای سرمایه گذاری (های ریسک) در حوزه موبایل و ICT سخنرانی نموده و آینده روشنی با گسترش خدمات  3G و  4G برای ایران در این حوزه ترسیم نمود.

پس از اتمام سخنرانی ها، جلسه پرسش و پاسخ با آقایان  ملایری و طهرانچی توسط خانم شکوری، مدیر پروژه مسابقات اپ تلنت در شرکت موبیرو انجام شد. ایشان نیز به توصیه های مفید و کاربردی در رابطه با تجاری سازی اپلیکیشن، نوآوری و تبلیغ و جذب مشتری پرداختند.

در بخش پایانی این اختتامیه، اخایی بعنوان یکی از داوران این مسابقه به ارائه پیشنهاداتی در زمینه کارآفرینی و افزایش مهارتهای اجتماعی و فراتر رفتن از آموزه های دانشگاهی و پرورش خلاقیت پرداخت.

در انتها نفرات برگزیده هر چهار بخش مسابقه اعلام و لوح تقدیر و تندیس "اپ تلنت" به آنها اهدا شد. اسامی اپلیکیشن های  برگزیده به شرح زیر است:

بخش آزاد

پویا احمدوند

رتبه اول:کوک یار

رامین محمدحسینی

رتبه دوم: زبان سنتر

حسین سالمی نژاد

رتبه سوم: واژه یاب

Communication

حمیدرضا دشتی

رتبه اول: گردشکده

میثم ولی اللهی

رتبه دوم: پیشه

مهراد دهبید

inQuire رتبه سوم:

M-Commerce

علیرضا علیدوست

Nivo رتبه اول:

کامران سیفی (نتوانستند تشریف بیاورند)

Zibabox رتبه دوم:

امیر اسفندیاری

رتبه سوم: خوگر

ایده ها

سروش ابراهیمی

Pimp Link رتبه اول:

صادق قنبری شوهانی

رتبه دوم: قفل هوشمند درب

ابوالقاسم کرباسی خامنه

رتبه سوم: سیستم نوبت دهی و پرونده پزشکی

 لازم به ذکر است به زودی از نفرات برگزیده جهت دریافت جوایز نقدی دعوت خواهد شد که اخبار مرتبط با آن از طریق وبسایت مسابقه به نشانی www.apptalent.ir به سمع و نظرتان خواهد رسید.

گزارش تصویری از مراسم اختتامیه مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت ۲۰۱۵ :

مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 2015 مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 2015 مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 2015 مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 2015 - زوم تک مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 2015 - زوم تک

پوشش زنده مراسم توسط تیم زوم تک در محل برگزاری :

مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 2015 - زوم تک

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.