ای مک جدید ۲۱.۵ اینچی اپل

1
ای مک جدید 21.5 اینچی اپل

ما به تازگی اخبار شنیده ایم در این رابطه که اپل در حال کار است تا یک ای مک جدید را راه اندازی کند.این ای مک جدید به زودی در بازار راه اندازی خواهد شد. احتمالا زمان معرفی آن ماه آینده خواهد بود. در ماه آینده اپل قصد معرفی دو دستگاه جدید را دارد، یکی ایفون ۶S و دیگری همین نسل بعدی مکینتاش.

ای مک جدید ۲۱.۵ اینچی اپل

ما به تازگی شنیده ایم که اپل قصد دارد ای مک جدید خود را عرضه کند و این معرفی در ماه دیگر همراه با محصول بعدی آیفون، آیفون ۶S خواه بود.همچنین در مورد این دستگاه ما قبلا شنیده بودیم که ۲۱.۵ اینچی و با صفحه نمایش ریتانا اپل خواهد بود و همانطور که گفتیم در همین سال راه اندازی خواهد شد.

ای مک جدید ۲۱.۵ اینچی ریتانا اپل ظاهرا رزولوشن ۴K برابر با ۴۰۹۶ در ۲۳۰۴ خواهد داشت . در قسمت طراحی این محصول جدید به نظر میرسد که این آی مک طراحی بسیار نزدیک به مدل فعلی خواهد داشت.

اپل همانند نسل بعدی آیفون خود ، در این محصول هم قصد دارد که از آخرین نسل پردازنده های خود در آن استفاده کند. همچنین به نظر میرسد که تعدادی محصولات دیگر هم در کنفرانس مطبوعاتی اپل که در سپتامبر برگزار خواهدد شد معرفی میشود.

در مورد این کمپانی شایعه است که قصد دارد در در طی کنفرانس آینده در ماه سپتامبر آیفون های جدید ۶S و ۶S Plus را معرفی کند همچنین سیستم تلویزیون جدید شرکت اپل و همچنین ایپد جدید که iPad Pro نام دارد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.