کیس های گوشی Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus

0
کیس های گوشی Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus

شرکت سازنده ی کیس برای گوشی های هوشمند، Spigen، تایید کرده است که هر دو گوشی Apple iPhone 6s و Apple iPhone 6s Plus در رنگ رز طلایی نیز عرضه خواهد شد. این کمپانی تیزری منتشر کرده است که در آن کیس هایی با رنگ های رز طلایی برای هر دو مدل جدید آیفون به نمایش گذاشته شده بودند. در این ویدیو، متنی نوشته شده بود که می گفت :” رنگ جدیدی وارد لیست رنگ های آیفون شده است.” این رنگ در واقع در برخی از ساعت های هوشمند این کمپانی، اپل واچ، استفاده شده بود. بر خلاف ساعت ها، به خاطر پایین نگه داشتن قیمت، در گوشی های آیفون، از طلای واقعی برای تولید رنگ استفاده نخواهد شد. قیمت نسخه های رز طلایی ساعت های هوشمند اپل واچ، بین ۱۰ هزار تا ۱۷ هزار دلار تصویب شده بود.

در همین حین، کمپانی اسپیگن لیست بلند بالایی از کیس های خود برای دو گوشی iPhone 6s  و iPhone 6s Plus را روی سایت آمازون پست کرده است. متاسفانه ما هیچ لیستی برای گوشی Apple iPhone 6c مشاهده نکردیم. به نظر نمی رسد این گوشی که شایعه شده است با بدنه ی پلاستیکی و نمایشگر ۴ اینچی ساخته خواهد شد، در مراسم رسانه ای اپل در ۹ ام سپتامبر در شهر سان فرانسیسکو، معرفی شود.

در کنار این رنگ جدید، انتظار می رود که در هر دو گوشی iPhone 6s و iPhone 6s Plus از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ استفاده شود تا از خمیدگی آن جلوگیری شود. این ماده که از آن در ساخت ساعت های اپل واچ نیز استفاده شده بود، توسط صنعت هوافضا استفاده می شده است. هر دو مدل از چیپ ست های A9، که خود کمپانی اپل به تازگی آن ها را تولید کرده است، استفاده می کنند. همچنین این کمپانی رم گوشی های خود را دو برابر کرده و به از رم های دو مگا پیکسلی استفاده کرده است. دوربین پشت این گوشی ها نیز از ۸ مگا پیکسل به ۱۲ مگا پیکسل ارتقا پیدا خواهند کرد. ما شاهد قرار گرفتن باتری بزرگتر در درون گوشی نیز هستیم. و اضافه شدن قابلیت لمس فشاری را نیز از یاد نبرید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.