اپل یکی از نوابغ دنیای خودروسازی را استخدام کرد!

0
خودروی اپل

استخدام یک نیروی زبده توسط یک شرکت بزرگ مسئله ای نیست که ارزش خبری زیادی داشته باشد ، هر روز شرکت ها سعی می کنند تا نابغه ها را به خود جذب نمایند و این امری طبیعی است ، اما وقتی شرکتی معروف نابغه ای را استخدام می کند که حوزه ی فعالیتیش هیچ گونه سنخیتی با کسب و کار شرکت ندارد ، آن موقع است که خبر گزاری ها به تکاپو می افتند.

شرکت اپل شرکتی است که از ابتدای تاسیسش بر روی  کامپیوتر ها ، لپ تاپ ها ، تبلت ها ، گوشی های هوشمند ، Mp3 پلیرها و اخیرا گجت های پوشیدنی کار کرده است و آقای کریس پوریت یکی از معروف ترین مهندسان صنعت خودروسازی است که دنیا به خودش دیده است ، و با خبر استخدام آقای پوریت توسط اهالی کوپرتینو دو فرضیه به وجود می آید : یا آقای پوریت حوزه ی کاری خود را تغییر داده است که غیر ممکن است و یا شرکت اپل قصد دارد یک خودرو بسازد که فرضیه ی دوم محکم تر است و در گذشته هم شایعاتی درباره ی آن مطرح گریدده بود.

موسسه ی Electrek امروز ضمن انتشار خبری ادعا کرده است که شرکت اپل و آقای کریس پوریت پس از مذاکرات چند ماهه موفق شده اند به توافقی برسند و از امروز کریس پوریت معروف به استخدام اپل درآمده است ، اگر با اسم کریس پوریت آشنایی ندارید باید بگوییم که ایشان چندین سال به عنوان مدیر بخش مهندسی با شرکت خودروسازی Aston Martin همکاری داشته اند و مدتی هم معاون اول مدیر عامل شرکت خودروسازی Tesla بوده اند.

در گزارش امروز رسانه ی Electrek خبری از سمت کریس پوریت در شرکت اپل به چشم نمی خورد اما این سایت خبری ادعا کرده است که آقای پوریت قرار است تا بر روی پروژه ی محرمانه ی شرکت اپل کار کند که همه می دانند منظور Apple Car می باشد و این موضوع خیلی هم محرمانه نیست ، باید دید که اهالی کوپرتینو چه فکری را در سر خود می پرورانند و نتیجه ی همکاری آنان با بزرگان صنعت خودروسازی چه خواهد شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.