اچ تی سی همچنان در سراشیبی!

0
اچ تی سی

ماه مارس ماه سخت دیگری برای شرکت اچ تی سی بوده است و طبق گزارش مالی این شرکت در این ماه درآمد ۱۲۷.۵۷ میلیون دلاری را کسب کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افت شدید ۷۹.۳ درصدی را نشان می دهد و همچنین این آمار در مقایسه با درآمد این شرکت تایوانی در ماه قبل از آن (فوریه) کاهش ۱.۳۴ درصدی را نشان می دهد.

اگر به طور کلی به درآمد اچ تی سی در دوره ی سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۶ نگاه کنیم متوجه می شویم که این شرکت با کسب درآمد کلی ۴۵۷.۲ میلیون دلار دچار کاهش درآمد ۶۴.۳۱ دلاری در مقایسه با مدت مشابه در سال میلادی قبل شده است.

شرکت اچ تی سی در شرایط خوبی به سر نمی برد و اگر این شرکت نتواند جایگاه خود را در بازار بهبود ببخشد احتمالا به زودی شکست خواهد خورد ، در آخرین پروژه ی این شرکت تایوانی برای خروج از رکود ، قرار است تا در رویداد تاریخ ۱۲ ماه آپریل یعنی ۳ روز دیگر پرچمدار سال ۲۰۱۶ این شرکت رونمایی گردد ، اچ تی سی عرضه ی این گوشی قدرتمند (HTC 10) را به نوعی آخرین فرصت خود می داند و به همین دلیل برای آن سنگ تمام گذاشته است ، در ویدئوهای تبلیغاتی ای که راجع به این گوشی منتشر شده است گفته می شود که از دوربینی حیرت آور و کیفیت صدایی شگفت انگیز استفاده می کند و شرکت سازنده معتقد است که این گجت بی نقص و روان ترین تجربه ی کار با سیستم عامل اندروید را به کاربر ارائه می دهد.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.